Jak przypomina portal "Pomponik", związek Edwarda Miszczaka i jego młodszej o ćwirć wieku partnerki od początku wywoływał sporo emocji. Wielu nie dowierzało, że ten związek przerodzi się w coś poważnego, a jednek w sierpniu ubiegłego roku, para zdecydowała się wziąć ślub. Nieco ponad rok po ślubie Anna Cieślak zdecydowała się na szczere wyznanie dotyczące swojego małżeństwa. Poznajcie szczegóły!

Romans, plotki i ślub

Plotki o romansie Anny Cieślak i sporo starszego od niej Edwarda Miszczaka, były jednym z gorętszych tematów, jakimi żyła prasa plotkarska. Para starała się nie obnosić z miłością i starała się trzymać swój romans w sekrecie. Nic dziwnego, ich relacja od początku budziła sporo emocji. Nie brakowało nawet głosów, że związek nie ma szans przerodzić się w coś poważnego.

A jednak, w sierpniu 2021 roku Edward Miszczak i Anna Cieślak stanęli na ślubnym kobiercu. Na hucznym weselu pojawiło się wiele znanych i lubianych gwiazd. Nie zabrakło między innymi Moniki Olejnik, Agnieszki Woźniak-Starak, czy Kuby Wojewódzkiego.

Edward Miszczak i Anna Cieślak/YouTube @Plotki Gwiazdy
Edward Miszczak i Anna Cieślak/YouTube @Plotki Gwiazdy
Edward Miszczak i Anna Cieślak/YouTube @Plotki Gwiazdy

Anna Cieślak szczerze o swoim małżeństwie

Nawet ślub pary, nie przekonał nieprzekonanych, którzy dalej obstają przy tym, że ta relacja prędzej czy później się skończy. Zarówno Anna Cieślak, jak i Edward Miszczak długo starali się nie komentować swojego związku. Ostatnio jednak, aktorka zdecydowała się zdradzić co nieco na temat swojego małżeństwa.

W podkaście "Wprost Przeciwnie" Anna Cieślak zdradziła, że przez bardzo długi czas, zainteresowanie mediów jej związkiem, wywoływało w niej irytację. Denerowało ją to, że choć pracuje jako aktorka od dwóch dekad, nagle ważniejsze stało się zrobienie jej zdjęć z mężem. Dodała, że nie chciała, żeby było o niej głośno w kontekście jej życia prywatnego.

"Jeśli ktoś mnie pyta, jak mi się żyje z Edwardem, to mówię: 'To jest piękne, że mam okazję się temu przyglądać, mogę się tego uczyć'" - powiedziała Anna Cieślak, dodając, że wszystkim życzy podobnej relacji.

Spodziewaliście się tego?

To też może cię zainteresować: To może być prawdziwa zmiana w świadczeniach emerytalnych. Czy nowy projekt ma szansę na akceptację

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Książę William mocno wspiera swojego ojca po kolejnym rozczarowaniu zachowaniem Harry’ego i Meghan. Złożył mu istotną obietnicę

O tym się mówi: Pałac Buckingham niespodziewanie zrobił wyjątek dla Harry’ego. Ta kwestia od początku wzbudza spore kontrowersje