Jak informuje portal "Super Express", 31 sierpnia w wieku 87. lat zmarł Wiktor Zatwarski. Był legendą muzyki rozrywkowej, a także aktorem. Od dłuższego czasu zmagał się z poważną chorobą, z którą ostatecznie nie udało mu się wygrać. Tę przykrą informację przekazała w mediach społecznościowych córka artysty.

Nie żyje Witor Zatwarski

Wiktor Zatworski był gwiazdą muzyki rozrywkowej. To on wylansował przebój "Srebrne wesele". Jego występy można było podziwiać na festiwalowych scenach Sopotu, Kołobrzegu, Opola, a także Zielonej Góry.

W jego dorobku artystycznym znalazło się wiele ról teatralnych, a także występy w popularnych serialach, w tym m.in. "M jak miłość", "Na Wspólnej", czy "Plebania".

O śmierći artysty poinformowała jego córka, Ewa Czyżewska, która w mediach społecznościowych zamieściła poruszający wpis. Przyznała, że nie znajduje słów, którymi mogłaby opisać towarzyszące jej uczucia.

"Tatusiu. Tak bardzo chciałeś żyć" - napisała, dodając, że nie znała drugiego takiego człowieka, który miałby w sobie tak dużo siły, do stawiania czoła chorobom i przeciwnościami losu. Dodała, że ma wrażenie, że jej ukochany ojciec wyjechał tylko w trasę koncertową, tak jak miało to miejsce wtedy, gdy była małym dzieckiem.

"Nie mówię żegnaj, tylko do zobaczenia" - dodała. Pod postem pojawiły się komentarzy osób, których dotknęła śmierć artysty. "Odszedł szarmancki Pan sąsiad .Pełen uroku osobistego i zawsze uśmiechnięty" - napisała jedna z internautek.

Rodzinie, bliskim i przyjaciołom Wiktora Zatworskiego składamy najserdeczniejsze wyrazy współczucia.

To też może cię zainteresować: Przed nami premiera kolejnego sezonu "The Voice of Poland". Emocji nie zabraknie. To nagranie nie pozostawia, co do tego złudzeń

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Jarosław Jakimowicz znów o sobie przypomniał. Internauci nie pozostawili na nim suchej nitki. Poszło o Lecha Wałęsę

O tym się mówi: Do Sejmu wpłynął projekt dotyczący świadczenia 500 plus. Miałoby ono trafić do małżeństw