Jak przypomina portal "Interia", w sobotę 3 września na antenę TVP wraca program "The Voice of Poland". Już w pierwszych odcinkach nowego sezonu na widzów czeka sporo emocji. Nie obędzie się bez łez i to zarówno po stronie uczestników, jak i trenerów zasiadających w czerwonych fotelach.

Wraca "The Voice of Poland"

Na ten moment fani programu "The Voice of Poland" czekali z niecierpliwością. Już w sobotę 3 września o godzinie 20 będzie miał premierę inaugurujący sezon odcinek muzycznego show TVP. W fotelach trenerskich ponownie zobaczymy Barona i Tomsona, a taże Marka Piekarczyka. W jury pojawi się też Justyna Steczkowska oraz debiutująca w formacie Małgorzata Uścisłowska.

Dla fanów "The Voice" nie będzie zaskoczeniem, że pierwszy etap programu, to tzw. przesłuchania w ciemno. Na tym etapie wystąpi przed jurorami niemal sto osób, które marzą o wielkiej muzycznej karierze.

Pojawił się zwiastun pierwszych odcinków "The Voice of Poland"

Na zwiastunie pierwszych dwóch odcinków możemy zobaczyć, że nie zabraknie wielu talentów, którzy w osłupienie wprawią nawet tak doświadczonego muzyka, jak Marek Piekarczyk. Na krótkim nagraniu możemy zobaczyć, że wśród pretendentów do zostanie najlepszym głosem sezonu, będzie Martin Rybczyński.

Znany z modowych wybiegów Martin, całkiem nieźle poradził sobie z piosenką z repertuaru Stinga, o czym może świadczyć wymowna reakcja trenerów. Uchylimy nieco tajemnicy i zdradzimy, że w trakcie jego występu, odwróciły się wszystie fotele. Kogo ostatecznie wybierze Martin? Przekonacie się oglądając najnowsze odcinki programu "The Voice of Poland".

Jesteście ciekawi, jak będzie wyglądał 13. już sezon "The Voice"?

To też może