Jak przypomina portal "Super Express", Jarosław Jakimowicz od zawsze lubił robić wokół siebie zamieszanie. Nie inaczej jest w ostatnich tygodniach. Najpierw pokusił się o szokujący wpis na temat Pawła Deląga, potem uderzył w Macieja Dowbora, który stanął w obronie Deląga. Tym razem gwiazdor "TVP Info" zakpił z byłego prezydenta Lecha Wałęsy. Internauci nie pozostawili na Jakimowiczu suchej nitki.

Jarosław Jakimowicz znów szokuje

Jarosław Jakimowicz jest jednym z bardziej kontrowersyjnych celebrytów. Znany jest ze swojego niewybrednego języka i insynuacji wysuwanych wobec osób publicznych. Ostatnio na jego celowniku znaleźli się Paweł Deląg i Maciej Dowbor, który stanął w obronie zaatakowanego aktora. Teraz Jakimowicz postanowił uderzyć w byłego prezydenta Lecha Wałęsę.

Ostatnie tygodnie nie są łatwe dla legendarnego przywódcy "Solidarności". Wałęsa trafił niedawno do szpitala. Po raz pierwszy zabrakło go również w trakcie uroczystości rocznicowych związanych z podpisaniem porozumień sierpniowych, gdzie zastąpiła go jego żona, Danuta Wałęsa.

Aby podreperować swoje zdrowie, Lech Wałęsa pojechał do sanatorium. Swój pobyt w uzdrowisku relacjonował w mediach społecznościowych, w których publikował zdjęcia z zabiegów leczniczych, jakim się poddawał. To na jedną z takich fotografii szczególną uwagę zwrócił Jarosław Jakimowicz.

Jarosław Jakimowicz/YouTube @Kryminalna Polska
Jarosław Jakimowicz/YouTube @Kryminalna Polska
Jarosław Jakimowicz/YouTube @Kryminalna Polska

Jakimowicz uderza w Wałęsę

Na swoim profilu na "Instagramie" Jarosław Jakimowicz zestawił swoje zdjęcie z fotografią Lecha Wałęsy zrobioną w czasie jednego z zabiegów, dołączając o zdjęcia napis "W drodze na księżyc". W komentarzu do postu napisał "Zostawię Otułe tam i wracam".

Pod postem pojawiła się masa komentarzy, w których internauci nie kryli, co myślą o tym, co napisał gwiazdor "TVP". Jeden z nich stwierdził, że nie ma w języku polskim odpowiednich słów, żeby wyrazić głupotę Jakimowicza. "I znów nadworny blazen tvp pokazał swoją twarz.ty musisz chłopczyku mieć straszne kompleksy ,że takie zenujace wpisy publikujesz" - dodał inny.

Co sądzicie o wpisie Jarosława Jakimowicza?

To też może cię zainteresować: W sieci zawrzało. Ojciec Tadeusz Rydzyk opublikował nagranie ze swoimi luksusowymi autami. Jednak nie to wzbudziło najwięcej emocji

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Z życia wzięte. Długo pracowałam za granicą. Kupiłam mieszkanie trójce dzieci, ale nie pozwolili mi nawet przenocować

O tym się mówi: Przed nami premiera kolejnego sezonu "The Voice of Poland". Emocji nie zabraknie. To nagranie nie pozostawia, co do tego złudzeń