Agnieszka Kotońska zdobyła sporą rozpoznawalność dzięki programowi „Gogglebox. Przed telewizorem” gdzie wraz z rodziną oglądała i komentowała różne produkcje telewizyjne szybko zdobywając sympatię widzów.

Teraz rozwija swoją karierę również w mediach społecznościowych. Na Instagramie ma już nawet ponad 340 tysięcy obserwujących jej konto osób.

Portal „MSN” podaje, że nie zawsze jednak Agnieszka Kotońska może liczyć na pozytywny komentarze. Wielu internautów zastanawia przede wszystkim sprawa jej wykształcenia.

Celebrytka zapewnia jednak, że wcale nie zakończyła swojej przygody z edukacją na podstawówce wbrew temu co twierdzi spora grupa internautów.

„Oczywiście poszperałam w szafie. Znalazłam wszystkie swoje świadectwa i lada dzień udowodnię wszystkim swoim niedowiarkom, hejterom, że nie jestem po podstawówce” – stwierdziła w jednym z ostatnich wywiadów.

Jak się okazuje, Agnieszka Kotońska zdołała ukończyć studia licencjackie na kierunku administracja na uczelni w Pile. Nie zdecydowała się jednak na studia magisterskie bo jak szczerze wyznała, już się jej wówczas po prostu nie chciało. Teraz ma już trochę inne podejście i trochę żałuje, ale i tak jest zadowolona.

Gwiazda „Gogglebox” nawet przez jakiś czas procowała nawet w swoim zawodzie. Domyślaliście się, ze może pochwalić się takim wykształceniem?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnim czasie: Marcin Prokop wytknął Edwardowi Miszczakowi coś, na co były dyrektor nie ma wpływu. Zrobiło się nieswojo. O co chodzi

Jak informował portal „życie.news”: Zachowanie Karola Strasburgera wobec jednej z uczestniczek "Familiady" wywołało w sieci burzę. Głos zabrał sam zainteresowany

Ze świata znanych ludzi informowaliśmy o: Hollywoodzki aktor zrobił ogromną niespodziankę swoim fanom. Takie coś zdarza się ekstremalnie rzadko. Keanu Reeves pokazał prawdziwą klasę

Sprawdź również ten artykuł: TVP zaprezentowało jesienną ramówkę. Oczy wszystkich zwrócone były na Katarzynę Cichopek i Macieja Kurzajewskiego