Zazwyczaj gwiazdy kina, telewizji czy muzyki nie mają wielu okazji na bliższe spotkania z fanami. Zdarzają się jednak wyjątki. Za jednego z najbardziej sympatycznych aktorów uznawany jest Keanu Reeves znany między innymi z serii „Matrix” czy „John Wick”.

Portal „o2” podaje, że gwiazdor zaskoczył ostatnio bardzo swoich fanów i pojawił się na ich weselu.

Niezapomniana niespodzianka

O wszystkim opowiedzieli James i Nikki Roadnight, którzy zorganizowali swoje zaślubiny w jednym z hotelów w angielskim Northamptonshire.

Jak się okazuje gościem hotelowym był tam również wówczas Keanu Reeves, który kręcił z ekipą Disney + dokument i tam został dostrzeżony przez pana młodego.

„Mąż zauważył go w okolicach baru, podszedł i powiedział mu, że właśnie się ożenił. Zaprosił Keanu, by przyszedł się z nami przywitać i wypił z nami drinka jeśli ma ochotę – ujawniła panna młoda.

Żadne z nich nie spodziewało się, że amerykański aktor rzeczywiście przyjmie zaproszenie i umili im ten specjalny dzień jeszcze bardziej. Choć Keanu Reeves nie mógł długo zostać, złożył im szczere życzenia i zapozował z nimi do kilku zdjęć upamiętniających okazję. Dał się też wszystkim poznać jako bardzo serdeczna osoba.

Zrobił też niespodziankę w innym miejscu wybierając się na obiad do lokalnego pubu. Tam też chętnie rozmawiał z fanami i robił z nimi zdjęcia.

Chcielibyście go spotkać?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnim czasie: Paragony grozy z wakacyjnych kurortach to nic, przy paragonach z wizyty u dentysty. Kwoty przyprawiają o niezły zawrót głowy

Jak informował portal „życie.news”: Marcin Prokop wytknął Edwardowi Miszczakowi coś, na co były dyrektor nie ma wpływu. Zrobiło się nieswojo. O co chodzi

Ze świata znanych ludzi informowaliśmy o: Małżeństwo Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela właśnie przeszło do historii. Rozwód podczas jednego posiedzenia. Aktorka zabrała głos

Sprawdź również ten artykuł: Zacieki w toalecie, nie będą więcej problemem. Dzięki tym domowym sposobom można pozbyć się ich szybko i skutecznie