W ostatnich latach coraz więcej kobiet decyduje się na poddanie się operacjom plastycznym czy innym zabiegom upiększającym bardzo ingerujących w wygląd zewnętrzny.

Nie zawsze jednak uzyskany efekt zyskuje aprobatę w oczach innych. Portal „Radio Zet” podaje, że jest tak w przypadku 33-letniej modelki z Ukrainy.

Anastasia Pokreshchuk postanowiła siedem lat temu upiększyć swoją twarz. Jako 26-latka postanowiła powiększyć swoje kości policzkowe. Rezultat jej się spodobał więc nie poprzestała na jednej operacji plastycznej i zdecydowała się dalej inwestować w swój wizerunek.

Od tego czasu zrobiła sobie już między innymi botoks, odsysanie tłuszczu, wstawienie wypełniaczy i ostatecznie wszczepienie specjalnych implantów.

Zabiegów było już jednak tak dużo, że mało kto jest w stanie wyobrazić sobie jak modelka wyglądała przed ingerencją chirurga plastycznego.

Nic więc dziwnego, że ogromną popularność zyskało jej nagranie w mediach społecznościowych. Na TikToku 33-latka pokazała jak wyglądała kiedyś. Podobny post można też znaleźć na Facebooku.

Wiele internautów stwierdziło, że Anastasia Pokreshchuk to „ofiara operacji plastycznych”, a jej metamorfoza wywołuje negatywne wrażenia.

Oprócz twarzy, ukraińska modelka powiększyła sobie biust oraz zrobiła liposukcję. Nie zamierza też kończyć z medycyną estetyczną. Zgadzacie się, że przesadza?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnim czasie: To niepokojące wieści dla Polaków. Czy chmura radioaktywna może dotrzeć do Polski. W razie zagrożenia możemy mieć problem

Jak informował portal „życie.news”: Proboszcz parafii postanowił zatroszczyć się o godne życie na emeryturze. Z konta parafii zniknęło 2 miliony złotych. Kuria zabrała głos w sprawie

Ze świata znanych ludzi informowaliśmy o: Agnieszka Woźniak-Starak w wyjątkowy sposób uczciła pamięć męża. Kto towarzyszył jej w tych trudnych chwilach

Sprawdź również ten artykuł: Astrolodzy nie mają wątpliwości. Dla tych znaków zodiaku nadchodząca jesień nie będzie szczególnie łaskawa