Jak przypomina portal "Pomponik", Irena Santor przed rokiem zdecydowała się zakończyć swoją aktywność sceniczną. W wywiadach podkreślała, że z coraz większym trudem udaje jej się nadążać za zmieniającym się światem. Dodała również, że teraz koncentruje się na tym, aby jak najlepiej przygotować się na pożegnanie z doczesnością.

Irena Santor zakończyła karierę

Przez lata obecności na polskiej scenie muzycznej, Irena Santor doczekała się tytułu "Pierwszej Damy polskiej piosenki". Zapewne, kiedy przed 70. laty rozpoczynała swoją przygodę z zespołem ludowym "Mazowsze" , nie spodziewała się, że stanie się prawdziwą legendą polskiej sceny muzycznej.

Irena Santor/Youtube @Mieczysław Watza
Irena Santor/Youtube @Mieczysław Watza
Irena Santor/Youtube @Mieczysław Watza

Zresztą, ona sama uważa, że określanie jej mianem legendy jest "nie zasłużone". Artystka ze skromnością dodała, że "stara się tylko uprawiać najlepiej jak umie swój zawód". Dodała, że jest ogromnie wdzięczna za to, że dane jej było tak długo pozostawać w świadomości widowni i gromadzić na widowni tłumy.

W lipcu zeszłego roku, Irena Santor ogłosiła, że kończy swoją aktywność sceniczną. Dodała, że w podjęciu tej decyzji pomogła jej epidemia koronawirusa. Zdecydowała, że teraz przyszedł czas na cieszenie się jesienią życia i przygotowaniem na zbliżający się kres. W rozmowie z "Vivą" zdradziła, że chciałaby żyć jak najdłużej, bo jest ciekawa zmieniającego się świata.

Irena Santor/YouTube @Kultowe Rozmowy
Irena Santor/YouTube @Kultowe Rozmowy
Irena Santor/YouTube @Kultowe Rozmowy

Pierwsza dama polskiej piosenki wyznała, że bardzo solidnie przygotowuje się do swojego odejścia "Bo to nie jest proste: zgodzić się na to, że pewnego dnia przestanie się być" - dodała.

Żałujcie, że Irena Santor zdecydowała się zrezygnować z aktywności scenicznej?

To też może cię zainteresować: Odeszła popularna aktorka. Na swoim koncie miała między rolę w popularnym serialu

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Życiowe problemy Krzysztofa Juniora zdają się nie mieć końca. Sytuacja jest poważna! Bliscy zaniepokojeni stanem psychicznym syna Krzysztofa Krawczyka

O tym się mówi: Kampania Polskiego Komitetu Energii Elektrycznej przynosi zdumiewające efekty. Polacy edukują się w zakresie oszczędzania prądu