Wspaniałe wieści! Kampania Polskiego Komitetu Energii Elektrycznej o nazwie “Liczy się energia” przynosi zdumiewające efekty. Polacy bardzo chętnie edukują się w zakresie oszczędzania prądu! Zobacz te statystyki. Nie znasz owej kampanii? Czas najwyższy nadrobić zaległości!

Ceny podstawowych życiowych opłat znacznie wzrosły w ostatnich miesiącach - ta smutna, aczkolwiek wszystkim znana rzeczywistość niestety nie zamierza się skończyć. Trwająca na wschodzie wojna oraz inflacja powodują, że Polacy mają coraz większe wydatki.

Wielu z nich decyduje się pogłębić wiedzę dotyczącą możliwości oszczędzania na prądzie - w tym celu powstała specjalna kampania “Liczy się energia” stworzona przez Polski Komitet Energii Elektrycznej. Okazuje się, że przynosi wspaniałe rezultaty!

Fenomenalne wyniki kampanii – Polacy chętnie edukują się w zakresie oszczędzania prądu!

Według porad, jakie kierowane są do Polaków wymienia się między innymi ograniczenie korzystania z oświetlenia - przed kampanią 42% Polaków deklarowało takie postępowanie, po: 46%. Kolejnymi czynnościami są: używanie energooszczędnych żarówek (przed: 30% Polaków, po: 32%.), energooszczędnych urządzeń (przed: 13%, po 18%), a także nie pozostawianie urządzeń w trybie czuwania (przed: 14%, po: aż 28%!).JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: SAM JEJ WIDOK NA NIEBIE WYWOŁUJE WIELKĄ GROZĘ. W ŚRODĘ POJAWIŁA SIĘ NAD POLSKĄ. CZYM JEST SUPERKOMÓRKA BURZOWA I JAK POWSTAJE? EKSPERCI ODPOWIADAJĄ