Patrycja Markowska i jej partner, Jacek Kopczyński zostali rodzicami czternaście lat temu. W styczniu tego roku świętowali urodziny swojego syna, Filipa. Z tej okazji rodzice złożyli chłopcu niezwykle szczere życzenia.

Dumna mama!

- Bardzo kocham tego wrażliwego i dowcipnego ,młodego człowieka. Jak to mu zawsze powtarzam: Na cały kosmos. To zdjęcie z czasów kiedy zamiast „winda”mówił dinda. Pamiętam jak prosił żeby nosić go na rączkach, dziś przewiózł nas po raz pierwszy autem po lesie – wyznała Patrycja Markowska we wpisie z dziesiątego stycznia tego roku.

Wcześniej piosenkarka wspominała, ze bycie mamą Filipa to najpiękniejsza podróż w jej życiu. Dodała, że mimo przeciwności losu i ogromnych trudów macierzyństwa, może mówić o sobie, że jest ogromną szczęściarą.

Młody chłopak odnosi już spore sukcesy. Oby tak dalej!

Rodzice dość mocno pilnują, aby Filip był daleko od błysków fleszy i show biznesu. Wiadomo, że nastolatek pasjonuje się fotografią i muzyką. Prowadzi swój profil na Instagramie, na którym możemy znaleźć jego zdjęcia. W ubiegłym tygodniu jego tata, Jacek Kopczyński, pochwalił się, że syn dostał się do Liceum Filmowego przy Warszawskiej Szkole Filmowej. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!