Jak przypomina portal "Lelum", wakacyjna trasa Dwójki zawitała do Augustowa, gdzie pod sceną zebrały się tłumy. Wśród gwiazd, jakie wystąpiły w trakcie koncertu, byli bracia Golcowie wraz ze swoim zespołem. Kiedy weszli na estradę, tłum oszalał, nikt nie spodziewał się aż takiego entuzjazmu ze strony publiczności.

Letnia Trasa Dwójki trwa

Koncert w ramach Wakacyjnej Trasy Dwójki odbył się tym razem w Augustowie, choć to, co działo się na scenie mogli również oglądać widzowie zgromadzeni przed telewizorami. Na scenie nie brakowało ognia i to zarówno tego metaforycznego, jak i prawdziwych płomieni. Kiedy na scenie pojawił się zespół Golec uOrkiestra, publiczność po prostu oszalała.

Swój występ zaczęli od uwielbianej przez fanów piosenki "Crazy it's my life". Oczywiście w trakcie ich występu nie mogło zabraknąć innego znanego numeru - "San Francisco". Obok braci pojawiła się również Edyta Golec, żona jednego z bliźniaków. Wokalistka zachwycała nie tylko głosem, ale także wybraną na tę okazję perłowo-czarną marynarką, w której po prostu błyszczała.

To już niemal ćwierć wieku na scenie

Aż trudno uwierzyć, że działalność zespołu Golec uOrkiestra sięga już ćwierć wieku. Zespół powołano do życia w 1998 roku. Pierwotnie formacja występowała pod nazwą Golec Folk Band. W muzyce zespoły wyraźnie pobrzmiewają inspiracje muzyką z okolic, gdzie wychowywali się jego członkowie - mowa o Beskidzie Żywieckim.

W 1999 roku ukazał się debiutancki krążek grupy, który postanowili nazwać po prostu "Golec uOrkiestra 1". Album przyniósł zespołowi Pawła i Łukasza Golców Fryderyka w kategorii debiuty, rozpoczynając ich trwającą do dziś karierę.

Golec uOrkiestra/YouTube @Zdrowie i Życie
Golec uOrkiestra/YouTube @Zdrowie i Życie
Golec uOrkiestra/YouTube @Zdrowie i Życie

Oglądaliście występ Golec uOrkiestra na Wakacyjnej Trasie Dwójki? Jak wam się podobał?

To też może cię zainteresować: To najsurowszy klasztor w kościele katolickim. Niewiele osób jest w stanie sprostać panującym tu zasadą

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Kobieta wyszła za mąż z dnia na dzień. Powody pośpiechu są niesamowite

O tym się mówi: Zmontowane zdjęcie prezydenta Andrzeja Dudy obiegło media. Głowa państwa w mocnych słowach zareagował na fotomontaż