Krzysztof Krawczyk zmarł 5 kwietnia 2021 roku. Od tego czasu trwa zażarty spór między jego żoną Ewą, a synem Krzysztofem Krawczykiem Juniorem.

Źródłem afery jest testament piosenkarza, który przekazał cały majątek swojej ukochanej i kompletnie pomijając jedyne dziecko.

Portal „o2” poinformował, że już wkrótce odbędzie się kolejna rozprawa w tej sprawie w Sądzie Rejonowym w Zgierzu.

Syn zmarłego artysty będzie usiłował podważyć dokument wskazując, że w ostatnich latach życia chorował on na Parkinsona i alzheimera dlatego nie był w pełni władz umysłowych. Oznaczałoby to, że testament jest nieważny.

Krzysztof Krawczyk/Youtube @Krzysztof Krawczyk
Krzysztof Krawczyk/Youtube @Krzysztof Krawczyk

Pozostawione dokumenty będą zbadany przez biegłego psychiatrę. Zeznawać mają też najbliżsi, w tym Marian Lichtman, Zbigniew Rabiński, Krzysztof Cwynar, a także Robert Urbańczyk, który przez wiele lat był kierowcą piosenkarza.

Krzysztof Krawczyk junior twierdzi także, że wcześniej istniała także inna wersja ostatniej woli jego ojca, która go uwzględniała jako spadkobiercę.

„Pierwszy testament był podyktowany przez tatę. Powiedział wtedy, jaką ma wolę i mówił, że to już istnieje w formie zapisanej. I że będę zabezpieczony finansowo” – mówił kilka miesięcy temu.

Na razie mężczyzna musi się zadowolić rentą po ojcu i czekać na wynik sprawy sądowej.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnim czasie: Prezydent Andrzej Duda podjął decyzję o wprowadzeniu nowego święta państwowego. Czy możemy liczyć na dzień wolny od pracy

Jak informował portal „życie.news”: Nad uczestnikami programu "Rolnik szuka żony" ciąży fatum. Jeden z tabloidów nie ma co do tego najmniejszych wątpliwości. Przytacza na to dowody

Ze świata znanych ludzi informowaliśmy o: Co dalej z karierą Edwarda Miszczaka po odejściu z TVN. Ujawniono rzekome powody odejścia dyrektora programowego ze stacji. Mają związek z konkurencją

Sprawdź również ten artykuł: Donald Tusk już składa wyborcze deklaracje. Lider Platformy poruszył kilka kontrowersyjnych tematów. To ma być marsz w stronę nowoczesności