Jak przypomina portal "Pomponik", ostatnio media obiegła smutna informacja o śmierci Krzysztofa Pachuckiego, który był jednym z uczestników programu "Rolnik szuka żony". Jeden z tabloidów stwierdził, że nad miłosnym show TVP ciąży klątwa. Udowadnia to, przywołując przykłady losów kolejnych uczestników programu. Poznajcie szczegóły!

Nie żyje Krzysztof Pachucki

Niedawno media obiegła przykra wiadomość o śmierci Krzysztofa Pachuckiego, który był jednym z uczestników 8. edycji programu "Rolnik szuka żony". Mężczyzna zaledwie kilka miesięcy temu powiedział sakramentalne "tak", poznanej w programie Bogusi. Niestety ich miłość nie miała szczęśliwego zakończenia, bo rolnik odszedł 2 czerwca.

Okazuje się, że smutne wieści o Krzysztofie Pachuckim nie były jedynymi, jakie obiegły media. Wcześniej poinformowano o śmierci syna Mikołaja Karola, którego widzowie mieli okazję oglądać w 4. sezonie "Rolnik szuka żony". Podobna tragedia spotkała również potomka Zbigniewa Pydy, który brał udział w 3. edycji programu.

Innym przykładem klątwy, jaka miała zdaniem "Faktu", zawisnąć nad uczestników show TVP, jest śmierć mamy Marka, który przez jakiś czas związany był z Elżbietą Czabator, rolniczką szukającą miłości w 8. edycji programu.

W każdym z przywołanych przypadków, trudno szukać działania jakiejkolwiek klątwy, prędzej ultności i kruchości ludzkiego życia. Każde z wymienionych wydarzeń, choć tragiczne nie jest niczym więcej, jak tylko nieodłącznym elementem naszego istnienia na tym świecie.

Zgadzacie się z tym?

To też może cię zainteresować: Pożegnano Krzysztofa Pachuckiego. Miejsce jego ostatniego spoczynku zaskakuje wyglądem

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Skandal w Nesweeku. Zwolnienie Tomasza Lisa ze stanowiska naczelnego to dopiero początek. Pracownicy zaczynają ujawniać prawdę o tym co tam się dzieje

O tym się mówi: Co dalej z karierą Edwarda Miszczaka po odejściu z TVN. Ujawniono rzekome powody odejścia dyrektora programowego ze stacji. Mają związek z konkurencją