Jak podaje portal "Pomponik", Ryszard Rynkowski ma być jedną z gwiazd koncertu w Opolu, który ma uczcić 70-lecie Telewizji Polskiej. Niestety w mediach pojwiły się informacje, że artystę czeka zabieg. Czy stan zdrowia pozwoli piosenkarzowi pojawić się na opolskiej scenie?

Ryszard Rynkowski czeka na operację

Ryszard Rynkowski świętuje w tym roku 35-lecie swojej kariery solowej. Wcześniej, Rynkowski wchodził w skład zespołu Vox. Niestety rozstanie z zespołem nie przebiegło w specjalnie miłej atmosferze. Po śmierci dawnego kolegi z zespołu - Witolda Paszta - mówi się, że to właśnie Rynkowski mógłby go zastąpić w programie "The Voice Senior".

Ryszard Rynkowski/YouTube @Telewizja Narew
Ryszard Rynkowski/YouTube @Telewizja Narew
Ryszard Rynkowski/YouTube @Telewizja Narew

Póki co, nie wiadomo, czy faktycznie Rynkowski pojawi się w produkcji. Wiadomo za to, że ma wystąpić na scenie opolskiego festiwalu piosenki. Jego występ ma uświetnić koncert z okazji 70-lecia istnienia TVP. Niestety i ten występ piosenkarza stanął pod znakiem zapytania, wszystko przez problemy zdrowotne piosenkarza.

Od jakiegoś czasu Ryszard Rynkowski ma mieć problemy z poruszaniem się. Ostatnie miesiące piosenkarz spędził na intensywnej rehabilitacji, jednak efekty okazały się mało zadawalające. Z doniesień tygodnika "Świat i ludzie" wynika, że już niebawem czeka go zabieg chirurgiczny stawu biodrowego.

Ryszard Rynkowski / YouTube:  TVBrodnica PROMEDIA
Ryszard Rynkowski / YouTube: TVBrodnica PROMEDIA
Ryszard Rynkowski / YouTube: TVBrodnica PROMEDIA

Wszyscy mają nadzieję, że po zabiegu proces rekonwalescencji przebiegać będzie w sposób prawidłowy i Ryszard Rynkowski będzie w stanie pojawić się na opolskiej scenie.

Też czekacie na występ Ryszarda Rynkowskiego w Opolu? Myślicie, że artyście uda się wrócić do pełni sił?

To też może cię zainteresować: Córka Tomasza Karolaka i Violetty Kołakowskiej wybrała tą samą szkołę, co syn Edyty Górniak. Jakie plany ma na przyszłość ma nastoletnia Lena

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Gwiazdor "Gogglebox. Przed telewizorem" zdecydował się na odważny krok. Efektami podzielił się w mediach społecznościowych

O tym się mówi: Szczere wyznanie Kasi Cichopek. Aktorka opowiedziała o tym, jak wygląda jej życie po rozstaniu z mężem. Jej słowa dla wielu osób mogą być zaskoczeniem