Jak przypomina portal "Super Express", Krzysztof Radzikowski jest jedną z gwiazd programu „Gogglebox. Przed telewizorem”, emitowanego na antenie TTV. Fani Radzikowskiego w mediach społecznościowych mieli do tej pory okazję oglądać relacje z treningów, ostatnio jednak zawodnik FAME MMA podzielił się zdjęciem spektakularnej zmiany, jaka zaszła w jego wyglądzie. Poznajcie szczegóły!

Krzysztof Radzikowski zdobył dużą popularność

Krzysztof Radzikowski zdobył dużą rozpoznawalność dzięki udziałowi w programie "Gogglebox. Przed telewizorem", w którym występuje wspólnie ze swoim przyjacielem Dominikiem Abusem. Po tym, jak stał się popularny, Radzikowski postawił na aktywność w mediach społecznościowych.

W social mediach możemy zobaczyć zdjęcia z treningów, a także fotografie zrobione wspólnie z partnerką. Zdecydował się dołączyć do FAME MMA i wspólnie ze znajomymi prowadzi kanał na platformie YouTube. Ostatnio Radzikowski zdecydował się pójść w ślady swojego przyjaciela Dominika Abusa i zrobił sobie tatuaż.

Efektami pracy tatuażysty, Krzysztof Radzikowski postanowił się pochwalić publicznie. Okazuje się, że strongmen nie przestraszył się igły i zdecydował się ozdobić swoje ciało "dziarą". Zdecydował się wykonać ją nad prawą kostką. Wybrał logo "Strong Ekipa", co niezmiernie ucieszyło jego fanów. Tatuaż Radzikowskiego możecie zobaczyć na zdjeciu poniżej.

Tatuaż Krzysztofa Radzikowskiego/YouTube @Strong Ekipa

Jak wam się podoba tatuaż, na jaki zdecydował się Krzysztof Radzikowski? Myślicie, że to jeden z pierwszych czy jedyny tatuaż, na jaki się zdecyduje?

To też może cię zainteresować: Wielu seniorów zastanawia się nad tym, czy istnieją szanse na stałe wypłaty czternastej emerytury. W tej sprawie wypowiedziała się minister finansów

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Znamy już Miss Polonia 2022. Tytuł najpiękniejszej Polki zdobyła Krystyna Sokołowska. Wiadomo, kim jest urocza blondynka

O tym się mówi: Szczere wyznanie Kasi Cichopek. Aktorka opowiedziała o tym, jak wygląda jej życie po rozstaniu z mężem. Jej słowa dla wielu osób mogą być zaskoczeniem