Jak podaje portal "Super Express", Jan Nowicki nie ukrywa, że upływający czas nie jest dla jego zdrowia i samopoczucia szczególnie łaskawy. Od jakiegoś czasu aktor znany m.in. z roli w "Wielkim Szu" porusza się o lasce. W jednym z ostatnich wywiadów przyznał, że ma też problemy z pamięcią. Poznajcie szczegóły.

Jan Nowicki ma problemy ze zdrowiem

Jan Nowicki od dłuższego czasu nie przyjmuje już ról w filmach. Żona aktora przyznała, że zdecydował się zmienić aktorstwo na pisarstwo. Duży wpływ na taką decyzję mógł mieć stan jego zdrowia, który wraz z wiekiem, mocno się pogarsza. Jak wyznał ostatnio, zaczyna mieć poważne problemy z pamięcią.

W rozmowie z Małgorzatą Domagalik wyraźnie gubił myśli i zapominał, co chciał powiedzieć. Przeprosił również za to, że jego wypowiedzi nie są już takie, jakimi były kiedyś. "Jest mi przykro, że mówię tak jak mówię. Gdybym usiadł nad białą kartką papieru, zrobiłbym to lepiej, krócej. I bym nie ględził" - powiedział Nowicki.

Jan Nowicki o żonie

Jan Nowicki jest w szczęśliwym mężem Anny Kondratowicz, z którą najpierw związany był jedynie zawodowo. Kondratowicz była najpierw menadżerką aktora i pomagała mu przy książkach. Z czasem pomiędzy współpracownikami zrodziło się uczucie i zdecydowali się wziąć ślub w Urzędzie Stanu Cywilnego w Namysłowie.

Przyznał, że ma nadzieję, że Anna Kondratowicz będzie tą, z którą będzie do końca życia. Zdradził, że świadomość iż jest obok, wpływa na niego uspokajająco i czuje się znacznie lepiej, kiedy jest obok niego. Wyjawił, że ma nadzieję, że to ona będzie mu towarzyszyć, gdy będzie odchodził.

Jan Nowicki. Źródło: youtube.com
Jan Nowicki. Źródło: youtube.com
Jan Nowicki. Źródło: youtube.com

Która z kreacji aktorskich Jana Nowickiego zapadła wam najbardziej w pamięć?

To też może cię zainteresować: Klaudia Halejcio powitana jak królowa po powrocie z wakacji. W domu czekała na nią ukochana córeczka. Powitanie z maluszkiem było wzruszujące

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Piłkarz Tomas Petrasek wspierany przez piękną partnerkę. To go napędza do działania

O tym się mówi: Willa znanego muzyka robi ogromne wrażenie. Jak mieszka Julio Iglesias, jeden z najpopularniejszych artystów na świecie