Każdy koneser piłki nożnej zauważył, że żony i partnerki zawodników piłki nożnej są piękne i zamożne.

Katerina nie ukrywa poziomu swojego życia, ani swoich uczuć do Tomasa

Wielu może stwierdzić, że czeska para celebrytów idealnie do siebie pasuje i stanowią oni bardzo ładną parę.

Nie da się ukryć, że większość z nich wprost uwielbia dzielić się ze światem swym luksusowym życiem, zadbanym wyglądem, a przede wszystkim tym, jak bardzo wspierają swoich ukochanych.

Czeski niegdyś reprezentant klubu piłki nożnej Tomas Petrasek po transferze do Polski z pewnością zdał sobie sprawę z tego, że mogła to być jedna z jego najlepszych decyzji w życiu. Rozpoczął on bowiem karierę w polskim klubie z Częstochowy Raków. Obecnie Petrasek będzie działał na pozycji obrońcy klubu cieszącego się tytułem wicemistrza naszego kraju.

Jak donosi Super Express, nowy nabytek częstochowskiego klubu żyje w związku z Kateriną Kasanovą, Miss Czech z 2017 roku. Media obiegła informacja, że piękna modelka wspierała swojego ukochanego podczas finału Pucharu Polski rozgrywanego z Lechem Poznań.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Paweł (@jerzman79_)

W mediach społecznościowych wyraziła swoją dumę z Tomasa, a także pogratulowała mu - Gratulacje kochanie, jestem z ciebie bardzo dumna. Piłkarz w komentarzu odpowiedział, że jest najważniejsza w jego życiu, nazywając ją kochaniem.

O tym się mówi: Nietuzinkowy występ Jolanty Kwaśniewskiej podczas uroczystej gali. Taniec byłej Pierwszej Damy zachwycił

Zerknij: Popularność Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego nieustannie rośnie. Telewizja Polska postanowiła to wykorzystać