Ma na oku wyjątkową rolę. Wcieliłaby się w legendarną artystkę. Wielu nie ma wątpliwości, że pasuje do tej roli, jak nikt inny. Poznajcie szczegóły!

Kariera Jennifer Aniston

Jennifer Aniston zdobyła serca widzów na całym świecie rolą Rachel Green w serialu "Przyjaciele". Rola ta przyniosła jej Złoty Glob i nagrodę Emmy. Poza uwielbianym sitcomem, na swoim koncie ma role w wielu komediach i komediach romantycznych. Wystarczy wymienić choćby filmy: "Z ust do ust", "Sztukę zrywania", czy film "Millerowie".

Jednak Jennifer Aniston wciąż czeka na rolę życia i wydawać by się mogło, że właśnie ją znalazła. Aktorka chciałaby się wcielić w gwiazdę filmu i sceny muzycznej - Barbarę Streisand.

Jennifer Aniston chce zagrać Barbarę Streisand

Jennifer Aniston bardzo chciałaby wcielić się w rolę Barbary Streisand, której nie danwno złożyła w mediach społecznościowych wyjątkowe życzenia. "Muza, legenda, zawsze inspirowana tą jedną i tylko. Szczęśliwego dnia @barbastreisand" - napisała w mediach społecznościowych.

Do wpisu dodała wyjątkowe zdjęcie, na których widzimy 80-letnią dziś gwiazdę w okresie jej największej świetności. Aniston poszła o krok dalej i odtworzyła ujęcia Streisand. Obserwatorzy oglądający zdjęcia, nie mają wątpliwości, że Jeniifer świetnie pasowałaby do roli, jeśli film o Barbarze Streisand powstanie.

Jedyny problem stanowi fakt, że Barbara Streisand już jakiś czas temu stanowczo stwierdziła, że nie chce, aby za jej życia powstał film poświęcony jej życiu i twórczości. Kto wie, może zdjęcia Jennifer Aniston skłonią ją do zmiany zdania.

Widzielibyście Jennifer Aniston w roli Barbary Streisand?

To też może cię zainteresować: Seniorzy mogą liczyć na spory zastrzyk gotówki. Waloryzacja świadczeń może się okazać rekordowo wysoka. Niektórzy zskają nawet 500 zł

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Dlaczego rozpadł się najpopularniejszy skład zespołu Ich Troje. Jeden z członków grupy wyjawił prawdę. Doszło do poważnej kłótni miedzy wokalistami

O tym się mówi: Finlandia podjęła ważną decyzję. Chce ją zrealizować jak najszybciej. Władimir Putin nie będzie z niej zadowolony