Jak przypomina portal "Pomponik", Elżbieta Dmoch była gwiazdą zespołu 2 plus 1. Jakiś czas temu artystka zdecydowała się wycofać z życia publicznego. Zdecydowała się na życie z dala sceny i blasku fleszy. Wiadomości o niej pojawiały się sporadycznie. Z tym większym zaskoczeniem i radością fani artystki przyjęli napisany przez nią list.

Wielka gwiazda

Lata 70. były czasem, kiedy Elżbieta Dmoch wspólnie z zespołem 2 plus 1, święciła największe triumfy. Występ w zespole nie tylko przyniósł jej popularność, ale także pozwolił poznać miłość jej życia. Janusz Kruk skradł serce piosenkarki. Przez kilka lat byli nawet małżeństwem, jednak Kruk zostawił Dmoch dla innej kobiety.

Artystka nigdy nie przestała go kochać. Jego odejście do innej było dla Elżbiety Dmoch ogromnym ciosem, jednak to śmierć założyciela 2 plus 1 okazała się najbardziej bolesna. To właśnie, kiedy artysta zmarł, Elżbieta Dmoch zdecydowała się zejść ze sceny i zniknąć z życia publicznego.

"Nigdy nie wrócę do śpiewania. To zamknięty rozdział. Straciłam miłość do muzyki i ludziom nic do tego" - powiedziała kilka lat temu, kiedy dziennikarzom udało się ją odnaleźć we wsi Gładków koło Tarczyna.

Elżbieta Dmoch/YouTube @Paula Rodak
Elżbieta Dmoch/YouTube @Paula Rodak
Elżbieta Dmoch/YouTube @Paula Rodak

Porażające relacje

Sąsiedzi Elżbiety Dmoch przyznawali, że kobieta trzyma się z dala od innych. Nie zwracała uwagi na to, co ubiera. Często można ją było zobaczyć siedzącą na przystanku, wpatrzoną niewidzącym wzrokiem przed siebie. Miała nie mieć w domu ani ogrzewania, ani wody, ani prądu.

Artystka nie pozwalała sobie pomóc. Próbowali do niej dotrzeć przyjaciele, a także pracownicy społeczni - bez skutku. Po jakimś czasie zamieszkała z matką, ale kiedy i ta zmarła, po raz kolejny wpadła w depresję. Na szczęście mogła zostać w mieszkaniu, które odziedziczyła po matce.

Teraz fani mieli okazję przeczytać krótki list, jaki Elżbieta Dmoch skierowała do swoich fanów. "Wszystkiego najlepszego z okazji Świąt Wielkanocnych dla czytelników fanklubu Pana Dawida Węglarza" - napisała odręcznie.

Myślicie, że kiedyś Elżbieta Dmoch zdecyduje się wrócić do aktywności medialnej?

To też może cię zainteresować: Najnowszy sondaż zaufania do polityków zaskakuje. Prezydent Andrzej Duda ma powody do zadowolenia

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Najstarsze matki świata. Ich historie są zdumiewające, smutne i inspirujące

O tym się mówi: Trwa akcja ratunkowa w kopalni Pniówek. W zagrożonym obszarze przebywało 42 górników. Nie wszystkich udało się uratować