Jak podaje portal "Super Express", w ubiegłym roku 88-letnia Irean Santor zdecydowała o zakończeniu kariery. Choć nie pojawia się już na scenie, nie zrezygnowała całkowicie z aktywności. W ostatnim czasie jej fani, mieli okazję zobaczyć ją w programach "Twoja twarz brzmi znajomo", czy choćby "Szansa na sukces". Niestety artystka mierzy się ostatnio z poważnymi problemami ze wzrokiem. Poznajcie szczegóły.

Problemy ze zdrowiem Ireny Santor

W trakcie ostatniego odcinka programu "Twoja twarz brzmi znajomo", Irena Santor schodząc z podestu poprosiła o pomoc gospodarza show oraz zwyciężczynię epizodu. Artystka zdradziła, że choć słuch ma dobry, to niestety wzrok nie działa tak dobrze, jakby sobie tego życzyła. "Dlatego pozwalam sobie pomagać" - powiedziała nieco speszona.

Z ustaleń "Super Expressu" wynika, że Irena Santor znów mierzy się z problemami ze wzrokiem, z jakimi mierzyła się już w przeszłości. W 2019 roku przeszła laserową korektę wzroku, która pozwoliła jej cieszyć się znacznie lepszym wzrokiem. Niestety okazuje się, że problemy z oczami wróciły i to ze wzmożoną siłą.

Artystka jednak nie załamuje się i stara się żyć pełnią życia. Dziennikarze tabloidu skontaktowali się z Ireną Santor, jednak piosenkarka nie chciała wdawać się w szczegóły dotyczące swojego stanu zdrowia. "Jestem zdrowa jak rydz, tyle mogę powiedzieć" - podkreśliła.

Znajoma artystki zdradziła, że artystka nie lubi poruszać tematu swojego zdrowia. Stara się koncentrować na tym, co dobrego dzieje się w jej życiu, choćby tym, że w dalszym ciągu nie ma żadnych problemów ze zdrowiem.

Pani Irenie Santor życzymy dużo zdrowia i radości z życia.

To też może cię zainteresować: Wołodymyr Zełenski zabiera głos w sprawie użycia przez Rosję broni jądrowej. Kiedy może do tego dojść

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Agnieszka Woźniak-Starak pokazała, jak ufa nowemu partnerowi. Powierzyła mu ulubienicę Piotra. O co chodzi

O tym się mówi: Niespodziewana zmiana w narracji Kremla. Dmitrij Pieskow mówi o tym, że Rosja "poniosła znaczne straty"