Każdy, kto ma w domu psa, kota lub innego przyjaciela, którego kocha i się o niego troszczy, wie, jak wielka jest to odpowiedzialność i obowiązek.

Agnieszka Woźniak-Starak bardzo dobrze wie jak kochać zwierzęta, a psy, którymi się opiekuje, kiedyś głaskane były przez jej zmarłego tragicznie męża.

Nowy chłopak Agnieszki Woźniak-Starak zdobył zaufanie starego Sushki

Powierzenie w cudze ręce swojego podopiecznego powinno być wyłącznie skutkiem ogromnego zaufania do tymczasowego opiekuna, którym najwyraźniej dziennikarka obdarzyła swojego nowego partnera.

Jak donosi Super Express, powierzyła ona ukochanego psa zmarłego męża Sushkę nowemu chłopakowi pod opiekę. Miłośnicy czworonogów mają świadomość, że ich pupile potrzebują określoną ilość czasu na to, aby zaakceptować kogoś nowego w rodzinie.

Dojrzały już Sushka najwyraźniej miał wystarczającą ilość czasu na zaprzyjaźnienie się z nowym partnerem Agnieszki Woźniak-Starak, gdyż według relacji osoby będącej świadkiem miłego dla oka momentu zwierzątko bardzo dobrze czuło się w jego towarzystwie podczas spaceru - Mężczyzna spacerował z czworonogiem, po czym wszedł z nim do restauracji. Po pewnym czasie dołączyła do niego Agnieszka.

Zdjęcia Super Expressu pokazują, że między mężczyzną a psiakiem zaistniała nić porozumienia.

O tym się mówi: Polsce grozi techniczna recesja. Eksperci nie pozostawiają złudzeń

Zerknij tutaj: Emmanuel Macron reaguje na słowa premiera Mateusza Morawieckiego. Prezydent Francji nie przebierał w słowach