Michał Wiśniewski jest niewątpliwie jednym z najbardziej znanych i najpopularniejszych polskich artystów muzycznych. Jego przejmująca przeszłość obiegła cały kraj i odbiła się szerokim echem, a jego sposób wyjścia z problemów z nałogami i ogromnymi długami wielu osobom dał do myślenia.

Michał Wiśniewski nie spoczywa na laurach. Zapowiedział nowy program podobny do hitowego "Jestem, jaki jestem"

Wokalista prężnie działa zawodowo, a jego profil na Instagramie pęka w szwach od publikacji dotyczących jego działalności muzycznej, a także spraw prywatnych i życia rodzinnego.

Teraz media obiegła sensacyjna wiadomość o nowym programie autorskim Michała Wiśniewskiego przedstawiającym kulisy powstawania jego nowego domu, za który gwiazdor zamierza nie zapłacić ani grosza.

To bardzo ciekawa inicjatywa, gdyż bardzo interesujące może być to, w jaki sposób gwiazdor zamierza tego dokonać. Emisja odcinków programu Michała Wiśniewskiego przewidywana jest na jego profil, na platformie YouTube, lecz możliwa jest także w telewizji Polsat, w której wokalista bierze udział w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" jako juror.

Z ogromnym przejęciem gwiazdor opowiedział o planach związanych z nowym programem - Nasz projekt wyróżnia się szczegółowym pokazaniem budowy każdego etapu jednego domu w przeciwieństwie do innych programów, w których budowa bądź remont mieści się w pojedynczym odcinku (...)

O tym się mówi: Nowe wieści dotyczące ekranizacji życia Anny Przybylskiej. Jej mama przedstawiła ważną dla siebie prośbę. O co chodzi

Zerknij: Z życia wzięte. Ksiądż zwrócił się do kobiety. "Nigdy nie miałem okazji złamać obietnic, które złożyłem". Wierni byli zaksoczeni