Nie ulega wątpliwości, że na film dokumentalny o Annie Przybylskiej od bardzo dawna czeka już mnóstwo Polaków.

Gdy wdowiec po aktorce Jarosław Bieniuk oficjalnie poinformował o szczegółach powstania filmu, potwierdzając przy tym jego produkcję, wielbiciele zmarłej wskutek długiej choroby aktorki Anny Przybylskiej odetchnęli z ulgą i wymieszali tę ulgę z radością. Wielu zapewne urodziło także łzę wzruszenia z tego powodu.

Nowe informacje o produkcji zdradza Krystian Kuczkowski. Będzie to film dokumentalny, a premiera będzie kinowa

Pewne jest, że to Telewizja Polska, jako stacja mająca pierwszeństwo do emitowania filmu o Annie Przybylskiej, szykuje już tę produkcję mającą formę filmu dokumentalnego. Ekranizacja opierać się ma na przekazanych przez najbliższych aktorki wspomnieniach o niej.

Materiałów do powstania filmu dostarczyły dzieci aktorki, jej mama, siostra, przyjaciółka i menadżerka. Projekt ma trwać dwie godziny, a zawierać ma archiwalne materiały z Anną Przybylską, które w dużej mierze powstały w trakcie pobytu Anny w Turcji, gdy Jarosław Bieniuk był u szczytu swojej kariery sportowej.

Dyrektor programowy Telewizji Polskiej Krystian Kuczkowski przekazał mediom, że film dokumentalny o Annie Przybylskiej najprawdopodobniej ukazać się ma po raz pierwszy 5 października bieżącego roku, co oznacza premierę w dniu ósmej rocznicy śmierci artystki.

Krystian Kuczkowski zapewnia, iż film ma być swoistą formą hołdu oddanego kochanej przez tysiące Polaków aktorce. Wielu zapłakało, gdy w 2014 roku poinformowano o śmierci Anny Przybylskiej, która bardzo długo toczyła walkę o życie z nowotworem trzustki.

Mężczyzna zdradził także prośbę, jaką miała mama Anny Przybylskiej. Te słowa mocno wzruszają - Mama Ani zaznaczyła, że ona chce widzieć na ekranie swoją córkę, swoje dziecko, a nie wyobrażenie reżysera na ten temat. Także nawet nie wiem, kto mógłby zagrać, bo nigdy się nad tym nie zastanawiałem.

źródło: YouTube/JastrzabPost

O tym się mówi: Kasia Tusk nareszcie pochwaliła się twarzą swojej córki. Okoliczności tego zdarzenia bawią do łez. O co chodzi

Zerknij tutaj: Niepokojące wieści płyną z brytyjskiego dworu. Królowa Elżbieta II choruje. Jaki jest stan monarchinii