Jak zdążyliśmy się już przekonać, nie wszyscy celebryci lubią chwalić się wizerunkiem własnych dzieci.

Katarzyna Tusk i jej publikacje na Instagramie

Wynikać to może głównie ze względów bezpieczeństwa, które w przypadku dzieci jest szczególnie ważne. Wie o tym na przykład Edyta Górniak, która walczyła jak lwica, aby paparazzi nie narobili zdjęć jej maleńkiemu wówczas synkowi Allanowi.

Podobnie postępowała również Anna Lewandowska, która nie od razu opublikowała na swoim instagramowym profilu wizerunki swoich córek.

Kasia Tusk należy do grona celebrytek, które wypełniają swoje profile na mediach społecznościowych po brzegi, lecz wizerunek dzieci jest skrywany.

Nastąpił jednak moment, w którym córka byłego premiera Polski Donalda Tuska uchyliła rąbka tajemnicy i pokazała fragment buzi swojej maleńki i córeczki.

Okazją do tej okoliczności jest tłusty czwartek, co bardzo rozbawiło komentujących post internautów.

Katarzyna Tusk opublikowała materiały, których początek stanowi napis "Mój pączek na czwartek już gotowy", a po nim krótkie filmiki przedstawiające rączki i fragment buzi jej maleńki córeczki. Internauci nie posiadali się z radości.

W licznych komentarzach pojawiły się słowa zachwytu, rozbawienia i komplementy określające poziom "słodkości" pokazanych przez Kasię Tusk obrazów. Niejedna osoba mogła wzruszyć się także do łez!

O tym się mówi: IMGW ogłasza nowe alerty. Niż Antonina nad Polską. Znowu zrobi się groźnie

Zerknij też na to, aby nic ważnego Ci nie umknęło: Były minister finansów nie ma wątpliwości. Waloryzacja świadczeń emerytów i rencistów będzie jeszcze wyższa