Jednak wielu mogłoby się zastanawiać, czym zajmuje się mąż Doroty Wellman Krzysztof Wellman.

To nie jest przypadek, że niezbyt wiele wiemy na temat życia prywatnego Doroty Wellman, która od dawna jest współprowadzącą program śniadaniowy razem z Marcinem Prokopem. Wielu widzów nie jest w stanie sobie wyobrazić tej dwójki osobno.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Eliza Kuna (@elizakuna)

Dorota Wellman ma bardzo zdolnego męża

Jak podaje "Lelum", Dorota Wellman pomimo swojej rozpoznawalności telewizyjnej, niezbyt chętnie dzieli się swoim życiem prywatnym z opinią publiczną. Bardzo rzadko udziela wywiadów, a jeśli już się na niego zgodzi, wyraża swoją opinię na poruszony temat, bez wplatania w niego swoich bliskich. Wielu jednak widzów mogłoby się zastanawiać, czym zajmuje się mąż dziennikarki, 63-letni Krzysztof Wellman, z którym dziennikarka jest w związku od wielu lat.

Jak opowiedziała kilka lat temu w jednym z wywiadów, poznali się wówczas, gdy Krzysztof Wellman cieszył się sporą popularnością i powodzeniem wśród kobiet, których zawsze było wokół niego dużo.

Oceniła go wówczas jako duszę towarzystwa, a wrażenie na niej zrobił podczas pierwszego spotkania swoim wizerunkiem ubranego na zielono izraelskiego żołnierza z semickim nosem i burzą ciemnych włosów. Skupiał wokół siebie tłumy.

Krzysztof Wellman jednak nie zajmuje się sprawami żołnierskimi, od lat zajmuje się natomiast sztuką fotograficzną.

Jego zadaniem jest głównie fotografowanie pracy ekip filmowych, uwiecznianie na zdjęciu wybranych scen filmowych, czy wykonywanie portretów artystom.

Cieszy się w świecie show-biznesu ogromną popularnością, a współpracował między innymi z Juliuszem Machulskim, Radosławem Piwowarskim, czy Władysławem Pasikowskim.

O tym się mówi: Ekstremalne przepowiednie mistyczki Baby Vangi na 2022 r. Czy te proroctwa są ostatecznym ostrzeżeniem

Zerknij: Ojciec prezydenta Andrzeja Dudy powiedział, co myśli o zawetowaniu przez syna ustawy medialnej. Mówił tez o przyszłości głowy państwa