Dorota Rabczewska-Stępień znana jako Doda w ostatnich latach wycofała się nieco z polskiego show-biznesu zajmując się innymi projektami wraz z mężem.

Regularnie jednak udziela się w mediach społecznościowych sprawiając, że fani wcale o niej nie zapomnieli i dalej z zaangażowaniem śledza jej projekty.

Teraz ujawniła, że podjęła ważną decyzję w sprawie swojej dalszej kariery.

Nowy rozdział

Doda przez ostatnie lata sama skutecznie zarządzała swoją karierą. W ostatnim czasie zdecydowała się jednak powierzyć ją innej osobie zapowiadając, że rozpoczyna nowy i lepszy rozdział w swoim życiu.

„Kochani! Z przyjemnością informuje Was, że po wielu latach bycia własnym menadżerem w końcu ktoś mnie odciąży ,i to nie byle kto” – napisała piosenkarka na Instagramie.

Kim jest nowy menedżer?

Doda ujawniła, że jej karierą zajmie się Max Laskowski, który niedawno powrócił ze Szwecji do Polski i z którym zna się od wielu lat. Mężczyzna już wcześniej jej pomagał.

Jak wspomina piosenkarka, to właśnie on odwoził ją do Wrocławia gdy brała udział w reality show BAR jako młoda dziewczyna.

„Mam nadzieję, że nasza Współpraca będzie owocna, a ja będę mogła skupić się już tylko na tworzeniu dla WAS” – zapowiedziała Doda w swoim poście.

Myślicie, że będzie to udana spółka? Czekacie na większą obecność Dody w polskim show-biznesie?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Przystojny milioner szuka żony. Potencjalna partnerka musi spełnić osiem wymagań z jego listy. Większość Polek na pewno by to osiągnęła

Jak informował portal „Życie.news”: Jolanta Kwaśniewska ma za sobą kolejny rok życia. Była Pierwsza Dama świętowała swoje urodziny. Mało kto powiedziałby, że osiągnęła już taki wiek

Z życia znanych ludzi informowaliśmy o: Daniel Martyniuk wraca do normalnego życia? Są najnowsze zdjęcia syna króla disco-polo. Czy wszystko będzie już normalnie

Sprawdź także ten artykuł: Proste i sprawdzone sposoby na czyszczenie fug między kafelkami. Podpowiadamy jak o nie porządnie zadbać minimalnym kosztem pieniędzy i czasu