"Super Express" informując o zapowiadanym przez Telewizję Polską benefisie Ryszarda Rynkowskiego, jaki zaplanowany jest na 3 stycznia 2021 roku, przypomniał też o dramatycznych wydarzeniach z 2016 roku, które miały obiec media.

W jakiej formie jest Ryszard Rynkowski

W 2016 roku, media obiegła bardzo niepokojąca, a wręcz dramatyczna wieść na temat nerwowego załamania piosenkarza Ryszarda Rynkowskiego. Miał on w nocy z 15 na 16 listopada stanąć przed własnym domem z bronią palną w dłoni i grozić, że odbierze sobie życie.

Nie do końca jednak zrozumiałe jest wiązanie zapowiadanego benefisu na antenie Telewizji Polskiej z tym tragicznym incydentem. Niestety obecna sytuacja w kraju, w której artyści komercyjni i nieznani szerszej publiczności mają poważny problem z zarabianiem pieniędzy koncertując.

Ten sam los spotkał też wykonawcę takich hitów, jak "Szczęśliwej drogi już czas", czy "Dziś są Twoje urodziny". Czy w związku z tym najbliżsi Ryszarda Rynkowskiego mają powody do obaw przed jego kolejnym załamaniem?

Miejmy nadzieję, że kondycja psychiczna i duchowa artysty jest na tyle dobra, a wsparcie najbliższych na tyle mocne, by Ryszard Rynkowski nie czuł w dobie pandemicznych decyzji rządu, że zawiódł rodzinę, za którą jest odpowiedzialny.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez @jaka_to_melodia_tvp

Jeśli zatem za benefisem artysty stoi jego kochająca żona, która troszczy się o psychiczne zdrowie piosenkarza, to pomysł jest wspaniały. Miejmy nadzieję, że jego dalsza działalność muzyczna odnajdzie się w obecnej rzeczywistości.

O tym się mówi: ZUS wznawia wysyłanie ubezpieczonych na rehabilitacje. Które sanatoria znalazły się na liście i jakie warunki trzeba spełnić, by pojechać

Zerknij tutaj: Zosia nie zdołała się nauczyć, jak samodzielnie prowadzić dom. Jej teściowa postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce

Nie przegap: Wspaniała wiadomość dla fanów Agnieszko Chylińskiej. Artystka ma w zanadrzu ciekawe plany