Dominika Gwit i Wojciech Dunaszewski pobrali się dwa lata temu. Para bardzo często jest obecna w mediach społecznościowych, gdzie chętnie dzieli się z fanami swoim prywatnym życiem. Ostatnio Dominika Gwit wyznała, że razem z mężem planują dzieci!

Dominika Gwit chętnie dzieli się swoim prywatnym życiem!

Co więcej, kobieta zawsze wypowiada się o swoim mężu w bardzo ciepłych słowach, a Wojciech odwdzięcza się jej tym samym. Oboje nie szczędzą sobie uczuć, nawet w mediach społecznościowych!

Jak informuje portal Pudelek, Dominika Gwit ma teraz jeszcze jeden powód do dumy! Jak się okazuje, jej mąż zyskał niesamowity angaż, który otwiera przed nim ogromne możliwości!

Dominika Gwit poinformowała bowiem swoich fanów, że Wojciech Dunaszewski został montażystą w nowym programie „Lego Masters”, którego drugi odcinek mogliśmy oglądać wczoraj wieczorem na antenie TVN.

Uczestnicy programu "Lego Masters" tworzą niesamowite budowle z klocków Lego! W każdym odcinku pożegnana zostanie para, która wypadnie najsłabiej. Program bije rekordy popularności w wielu krajach, jak przyjmie się w Polsce?

Celebrytka jest niesamowicie dumna z męża!

Wczorajszy, drugi odcinek nowego programu, Dominika Gwit relacjonowała na bieżąco na swoim Instagramie.

- Hit. Główny montażysta tego programu - mój mąż. Lego Masters. Gratuluję kochanie – wyznała z radością Dominika Gwit.

Zaraz po emisji programu gwiazda opublikowała jeszcze zdjęcie ze swoim mężem, aby jeszcze raz pochwalić męża i wyznać, jak bardzo jest z niego dumna!

Jak informował portal "Życie": CO SIĘ DZIEJE Z LECHEM WAŁĘSĄ? W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH BYŁEGO PREZYDENTA POJAWIŁ SIĘ NIEPOKOJĄCY WPIS. NAPISAŁ, CO BĘDZIE Z JAROSŁAWEM KACZYŃSKIM

Przypomnij sobie: KOGO TYM RAZEM ZOBACZYMY W POPULARNYM SHOW POLSATU? JUŻ NIEBAWEM STARTUJE KOLEJNA EDYCJA PROGRAMU "TWOJA TWARZ BRZMI ZNAJOMO"

Portal "Życie" pisał również: POLKI MASOWO ZWLEKAJĄ Z NIEZWYKLE WAŻNĄ SPRAWĄ, KONSEKWENCJE CZĘSTO SĄ OSTATECZNE. LEKARZE ALARMUJĄ, BY NIE LEKCEWAŻYĆ RYZYKA, MOŻE BYĆ ZA PÓŹNO