Jak podaje "pikio.pl", Michał Szpak zapadł w pamięć Polakom, pojawiając się w muzycznym programie "X-Factor" w 2001 roku. Teraz, gdy jest już wielką gwiazdą sceny muzycznej, pojawiają się problemy.

Ciężka praca uhonorowała wielki talent

Mimo faktu, że nie zdobył tytułu najlepszego muzyka w Polsce, będąc bardzo utalentowanym wokalistą i barwną postacią na scenie, zbudował karierę, której zapewne do dziś może zazdrościć nie jeden uczestnik muzycznego Show. Zmiany, jakie zaszły w jego życiu bardzo zasmuciły jego fanów.

Fatalna w skutkach decyzja

YT

Po 5 latach owocnej współpracy, Michał Szpak zakończył współpracę z firmą Musicart, oraz z dotychczasowym managerem. W zamian, piosenkarz na początku 2020 roku, rozpoczął współpracę z Maciejem Durczakiem, oraz firmą Rock House Entertainment.

Informację o tej zmianie artysta przekazał swoim fanom na mediach społecznościowych.

Z dniem 1 stycznia na wszelkich polach zakończyła się moja współpraca z firmą MUSICART. Wzrastałem przy Was w siłę i na zawsze będzie we mnie wdzięczność za wiarę, gdy nikt inny nie wierzył. Szczerze Dziękuję Wam za wykonaną pracę! Jednocześnie pragnę poinformować, że nowym kontaktem we wszystkich sprawach zawodowych staje się agencja Rock House Entertainment.

Jak się okazuje, ziściły się najgorsze obawy fanów muzyka. Zakończenie współpracy z poprzednią wytwórnią i menadżerem, skutkuje koniecznością kontaktu z firmami Jaguarec Sp. z o.o. oraz SM Publishing Sp. z o.o. za każdym razem, gdy organizowane są koncerty i prezentowane przez Michała Szpaka utwory z obu płyt, do których współwłaścicielem praw autorskich są te firmy.

Złe prognozy internautów śledzących twórczość Michała Szpaka właśnie się sprawdziły. Obecnie ciężko jest znaleźć w sieci na kanale YouTube teledyski artysty, a obie płyty wyparowały z serwisów streamingowych.

Co sądzicie o tej sytuacji? Czy jeszcze usłyszymystare utwory Michała Szpaka?

O tym pisaliśmy: Na jednym z polskich cmentarzy pojawiły się kartki z zaskakującą wiadomością. Jej treść wprawia w osłupienie

Zerknij: Polskie lasy zostały opanowane przez "latające kleszcze". Jak się przed nimi chronić