Jak podaje "se.pl", piosenkarka Kora Jackowska zmarła 2 lata temu, wprawiając w osłupienie zszokowanych fanów. Olga Aleksandra Sipowicz (Jackowska) była piosenkarką rockową, autorką tekstów, wokalistką zespołu "Maanam".

Jak zdążyła wyznać, od lat 90 skarżyła się na bóle brzucha, przez które była wielokrotnie diagnozowana i leczona. Potem okazało się, że rozsiany rak jajnika z przerzutami był powodem dolegliwości artystki.

Odeszła otoczona najbliższymi

YT

Spoczęła na warszawskim Cmentarzu Wojskowym 8 sierpnia 2018 roku. Znajdujący się tam grób artystki odznacza się od reszty wyjątkową kolorystyką, oryginalnym kształtem, a przede wszystkim napisem, jaki znalazł się płycie.

Kora Jackowska odeszła w wieku 67 lat w swoim mieszkaniu otoczona najbliższymi jej osobami. Wspomnienia jej męża Kamila Sipowicza wzruszają do łez.

Kora przeszła piekło. Choroba była niszcząca, a ona miała siłę do życia. Do samego końca była aktywna i chciała żyć. Nie bała się śmierci. Prosiła, bym nie płakał na jej pogrzebie...

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Kamil Sipowicz (@kamilsipowicz)

Znajdujący się na cmentarzu wojskowym grób artystki można odnaleźć niedaleko Alei zasłużonych. Na płycie umieszczono napis "Kora" oraz w niebanalny sposób określono lata jej życia :

1951 do nieskończoności

YT

Co sądzisz o stylu, w jakim wykonano grób Kory? Jakie największe hity "Maanam" pamiętasz?


YouTube/Maanam

O tym pisaliśmy: Księżna Kate przeszła metamorfozę. Debiutuje w nowym stylu i zachwyca wszystkich

Zerknij tutaj: Banknoty, którymi płacimy, mogą być dużo warte. Jeśli masz takie banknoty, jesteś prawdziwym szczęściarzem

Przypominamy Ci także o tym: Małgorzata Rozenek – Majdan napisała zaskakujące słowa na swoich mediach społecznościowych. Rozwiała wątpliwości fanów na temat związany z jej ciążą