Mieczysław Stoor

Polski aktor znany głownie z takich produkcji jak: "Stawka większa niż życie", "Krzyżacy", "Czterej pancerni i pies" i ”Czarne chmury". Aktor zmarł tragicznie 5 października 1973 roku w wyniku zaczadzenia. Aktor przebywał wówczas na planie filmu „Gniazdo”. Do zdarzenia doszło w hotelu „Saturn” w Kraśniku. Mężczyzna miał umrzeć we snie. Według innych źródeł przyczyną śmierci aktora był pożar, który spowodował niedopałek papierosa, który podpalił kołdrę aktora.

Zbigniew Cybulski

To aktor znany między innymi z ról w: "Popiół i diament", "Pociąg", "Do widzenia, do jutra", "Rękopis znaleziony w Saragossie", czy "Salto". Zbigniew Cybulski wielokrotnie wyskakiwał z pociągu podczas odtwarzania swoich rol. Niestety, dzień po tym jak skończył zdjęcia do filmu "Morderca zostawia ślad", próbując wskoczyć do pociągu jadącego do Warszawy, wpadł pod pociąg na dworcuGłównym we Wrocławiu. Zmarł w wyniku ciężkich obrażeń jakich doświadczył podczas zdarzenia.

Jonasz Kofta

Polski poeta, piosenkarz i satyryk. Twórca takich tekstów jak: "Jej portret", "Do łezki łezka", "Pamiętajcie o ogrodach", "Song o ciszy", "Kwiat jednej nocy", "Radość o poranku", "Samba przed rozstaniem", "Wakacje z blondynką" czy "Z tobą chcę oglądać świat". Artystka zmarł podczas jedzenia. Jonasz Kofta zakrztusił się.

Przypomnij sobie o… NIGDY NIE WIESZ Z KIM MASZ DO CZYNIENIA. PRZEKONAŁ SIĘ O TYM PEWIEN RABUŚ

Jak informował portal Życie: WIELKA TAJEMNICA PAWŁA KRÓLIKOWSKIEGO. AKTOR NIE CHCIAŁ, BY TO UJRZAŁO WYSZŁO NA JAW

Portal Życie pisał również o… TOMASZ LIS CZUJE SIĘ LEPIEJ. DZIENNIKARZ WRACA DO PRACY