Profil „Missing Zaginieni” na Facebooku opublikował informację o Polaku mieszkającym na co dzień na Wyspach Brytyjskich, po którym zaginął ślad. W poszukiwania włączyła się rodzina, która podejmuje szereg prób odnalezienia mężczyzny.

Poszukiwanym jest 53-letni Adam Nowak, który mieszka i pracuje w Anglii od kilku lat. Z dostępnych informacji wynika, że mężczyzna przed rokiem mieszkał w Luton niedaleko Londynu i utrzymywał stały kontakt z rodziną, która na co dzień znajduje się w Polsce. Od jakiegoś czasu ślad jednak po nim zaginął, w związku z czym rozpoczęto jego poszukiwania.

Według rysopisu, Adam Nowak ma około 176 centymetrów wzrostu, jest szczupły, ma ciemne i lekko pofalowane włosy, a także niebieskie oczy. Pochodzi z miejscowości Żarki w województwie małopolskim.

Brytyjska i polska policja poinformowała, że każdy, kto może posiadać informacje na temat miejsca pobytu Adama Nowaka, powinien niezwłocznie zgłosić się do dowolnego komisariatu policji. W przypadku przebywania za granicą, należy skontaktować się z Ambasadą Polski.

Zobacz także: KRADZIEŻ NA STACJI BENZYNOWEJ. POLICJA PROSI O POMOC W POSZUKIWANIACH

Pisaliśmy również o: CZY ROBERT BIEDROŃ RZECZYWIŚCIE URATOWAŁ CHŁOPCA? POLICJA PODAJE INNY PRZEBIEG ZDARZEŃ!

Źródło: Inf. własna