Do niecodziennej sytuacji doszło na stacji benzynowej w Antoninie (woj. wielkopolskie). Dwóch mężczyzn wysiadło ze swojego auta, zatankowali do kanistrów paliwo za ponad tysiąc złotych i odjechali bez płacenia. Wielkopolska policja nadal poszukuje sprawców.

Do kradzieży doszło 21 sierpnia około godziny 19. Na stację paliwo podjechało srebrne auto marki Ford, z którego wysiadło dwóch mężczyzn. Jeden z nich wyjął kanistry, do których zaczął wlewać paliwo. Jego towarzysz w tym czasie przechadzał się w pobliżu. Po chwili schowali swój łup do bagażnika i odjechali.

Zobacz również: CHCESZ ZAROBIĆ FORTUNĘ? SPRAWDŹ CZY MASZ W DOMU BANKNOT O NOMINALE 1$ I DOBRZE MU SIĘ PRZYPATRZ!

Funkcjonariuszom do tej pory nie udało się ustalić kim byli sprawcy. Wiadomo, że tablice rejestracyjne srebrnego forda były kradzione. Teraz stróże prawa z Wielkopolski zdecydowali się pokazać nagranie.

Za tę kradzież mężczyznom grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności. Policja z Ostrowa apeluje aby osoby rozpoznające sprawców skontaktowały się z Wydziałem Kryminalnym Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim. Telefon (62) 73 77 270 lub (62) 73 77271, (62) 73 77 272, lub całodobowy numer (62) 73 77 211.

Zobacz również: TEN POWSZECHNY BŁĄD MOŻE SPOWODOWAĆ UTRATĘ PRAWA JAZDY NAWET NA KILKANAŚCIE LAT. WIELU KIEROWCÓW JEST NIEŚWIADOMYCH

Źródło: „o2.pl”