Od kilku miesięcy w brytyjskich tabloidach regularnie pojawiają się plotki o drugiej ciąży Meghan Markle. Czy to prawda? W ostatnim czasie książę Harry i jego żona uczestniczyli w dyskusji dotyczącej równouprawnienia kobiet. Najnowsze zdjęcia księżnej wszystko wyjaśniają!

Meghan Markle i książę Harry wzięli udział w dyskusji o kobietach. Małżeństwo przybyło tym razem na miejsce samochodem elektrycznym. Po ostatniej krytyce za przemieszczanie się prywatnymi śmigłowcami, para chciała udowodnić, że dba o środowisko.

Na zdjęciach widać, że Meghan była w świetnym nastroju podczas trwania panelu dyskusyjnego. Co innego książę Harry, który wyglądał na nieco znudzonego.

Czy Meghan Markle jest w ciąży?

Nic nie wskazuje, że Meghan Markle spodziewa się kolejnego dziecka. Na panel dyskusyjny ubrała się w sweter i skórzaną, bordową spódnicę, która świetnie podkreśliła jej smukłą figurę.

Nie wiadomo czy Meghan kiedykolwiek zdecyduje się na drugie dziecko. Księżna nie najlepiej zniosła krytykę związaną z jej aktywnością w trakcie trwania pierwszej ciąży. W ostatnim wywiadzie szczerze opowiedziała o swoich uczuciach w tamtym okresie oraz jak zniosła ogromne zmiany w swoim życiu. Książę Harry martwi się o swoją żonę, że media zaszczują ją zupełnie jak jego mamę, księżną Dianę.

„Straciłem matkę, teraz patrzę jak moja żona stała się ofiarą.” – miał powiedzieć.

Czy są powody, aby martwić się o Meghan? A może księżna przestała przejmować się hejtem? Mamy taką nadzieję!

Czy książę Harry i Meghan Markle stracą królewskie tytuły? Sprawdź najnowszy artykuł: KSIĄŻĘ HARRY I MEGHAN MARKLE ZREZYGNUJĄ Z KRÓLEWSKICH TYTUŁÓW? OTO NOWE FAKTY!

Zaskakująca kreacja brytyjskiej monarchini! Więcej dowiesz się z artykułu: BRYTYJSKA MONARCHINI ZASKOCZYŁA STROJEM! CO ZNALAZŁO SIĘ NA JEJ SUKNI?

Patrycja Hampelska