Krakowianin, Karol Friz Wiśniewski, to najbardziej znany youtuber, jeden z najwyżej notowanych. Swój kanał na Youtubie prowadzi od 2010 roku, a w 2018 roku założył słynną grupę Ekipa. Jego kanał ma ponad 4 miliony subskrypcji, a liczba wyświetleń przekracza miliard. Friz stał się dzięki swojemu kanałowi milionerem.

źródło: youtube

W zeszłym roku zarobki Friza przekroczyły 10 mln złotych. Friz został zaproszony do programu Kuby Wojewódzkiego w TVN, gdzie podzielił się swoją historią. - ,,Nie wiedziałem, że kiedyś będę takimi kwotami operował. Jako cały zespół staramy się tak gospodarować tymi pieniędzmi, żeby nie przepadały: lokować je w odpowiednich miejscach, w odpowiednim czasie, mnożyć ten sukces i się nim dzielić” – mówił na kanapie Karol.

Jest uznawany za jednego z najbardziej wpływowych influencerów w Polsce, według rankingu magazynu ,,Forbes” z sierpnia 2020r. był w tej kategorii zaraz po Robercie Lewandowskim.

Prywatnie Friz spotyka się z Weroniką Sową od 2018 roku, która także prowadzi swój kanał na Youtubie pod pseudonimem Wersow.

źródło: instagram

Może cię zainteresować:Poszukiwani pracownicy w Krakowie. Jaki zawód ma teraz największe zapotrzebowanie w stolicy Małopolski

W tym tygodniu:Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Jak finalnie będą wyglądać w tym roku? Głos na temat planowanych obostrzeń zabrał ekspert

Warto wiedzieć: W święta Bożego Narodzenia posypią się mandaty? Rzecznik ministerstwa zdrowia nie pozostawia złudzeń