Meteorolodzy nie mają wątpliwości – nadchodzący weekend będzie naprawdę przełomowy w kwestii pogody. Trzeba się przygotować – będzie naprawdę zimno!

Przed nami druga połowa listopada, która już w weekend powita nas pogodą, która wielu Polakom nie przypadnie do gustu. W wielu częściach kraju na termometrach zobaczymy nie więcej niż 3-4 stopnie, a to nie koniec nowości.

Nad Polskę nadciągnie arktyczne powietrze, które przyniesie nie tylko chłód, ale i pierwsze opady śniegu. Spadnie również deszcz ze śniegiem. Warto wyciągnąć z szaf ciepłe kurtki i swetry, będzie wyjątkowo nieprzyjemnie!

Rozległy niż, który rozciąga się przez Skandynawię aż po kraje nadbałtyckie już czeka na to, aby uprzeć istniejący nad polską ciepły wyżowy front. Taka pogoda nastanie już w piątek!

W weekend pogoda potężnie zaskoczy Polaków, trzeba się naprawdę przygotować. Nad nasz kraj nadejdzie nieoczekiwany front i przyniesie solidne opady

Do czwartku możemy spodziewać się w naszym kraju naprawdę ładnej pogody, jednak już w piątek na Kujawach zacznie się chmurzyć i na północy Polski pojawią się opady deszczu ze śniegiem, śniegu i krupy śnieżnej. W ciągu kilku godzin zimny arktyczny front rozciągnie się nad całą Polską, a po południu zacznie mocno sypać na Podhalu!

Jak informuje serwis Pogoda WP, sobota i niedziela upłyną pod znakiem deszczu i śniegu, a także zimna na południu Dolnego Śląska, Opolszczyźnie i w Małopolsce. W Sudetach i Tatrach trzeba się spodziewać opadów śniegu do 30 cm pokrywy śnieżnej.

Ile zobaczymy na termometrach? W najciepleszym momencie dnia będzie to najwyżej 3 stopnie na Suwalszczyźnie, w Małopolsce i na Podkarpaciu. Podobnie będzie w całej Polsce, a cieplej – 5-7 stopni – termometry odnotują jedynie na Dolnym Śląsku i Opolszczyźnie, a także nad morzem. Wiatr będzie umiarkowany, z zachodu.

Jak informował portal "Życie": ANNA LEWANDOWSKA WYJAWIŁA WIELKI SEKRET, O KTÓRYM NIKT NIE WIEDZIAŁ. TRENERKA PRZYZNAŁA, ŻE ZMAGA SIĘ Z PEWNYM SCHORZENIEM, SYTUACJA TRWA OD LAT

Przypomnij sobie: PROFESOR SIMON W MOCNYCH SŁOWACH O SZPITALU TYMCZASOWYM NA STADIONIE NARODOWYM. NIE ZOSTAWIŁ SUCHEJ NITKI, CO POWIEDZIAŁ O ORGANIZACJI PLACÓWKI

Portal "Życie" pisał również: KLIENCI WIELKIEGO BANKU DZIAŁAJĄCEGO W POLSCE STALI SIĘ CELEM OSZUSTÓW. JEDEN FAŁSZYWY KROK I MOŻNA POZBYĆ SIĘ WSZYSTKICH ŚRODKÓW NA KONCIE