Jak podaje portal „Radio Kraków”, strażnicy miejscy interweniowali w centrum miasta. Odebrali mężczyźnie psa, ze względu na jego skandaliczne zachowanie wobec czworonoga. Co się stało?

Interwencja Straży Miejskiej

Na jednej z ławek w centrum Krakowa strażnicy miejscy zauważyli spożywających alkohol mężczyzn. Kiedy podeszli bliżej zauważyli, że pod ławką znajduje się przywiązany na bardzo krótkiej smyczy pies. Kiedy zwierzę zaczęło wymiotować, jego właściciel zaczął go szarpać i krzyczeć.

radiokrakow.pl

Pies wyglądał na wyraźnie przerażonego, skulił się ze strachu i oddał mocz. Strażnicy nie mogli w tej sytuacji podjąć innej decyzji. Na miejsce wezwano pracowników Krakowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami, którzy zaopiekowali się zwierzęciem. Psiak czeka obecnie w schronisku na nowego, kochającego właściciela.

radiokrakow.pl

A może wy, szukacie czworonożnego przyjaciela?

To też może cię zainteresować: Małopolska: sanepid zaktualizował dane dotyczące koronawirusa. Pojawiły się nowe ogniska

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: UOKiK wydał decyzję w sprawie jednego z operatorów komórkowych. Klienci mają prawo do zwrotu pieniędzy

O tym się mówi: Wizja Krzysztofa Jackowskiego na temat przyszłości Polski może przerazić. Co jasnowidz zobaczył na ten rok