Jak podaje portal "Radio Gdańsk", przyjęcia na oddział rehabilitacyjny szpitala w Tczewie wstrzymane zostały w zeszłym tygodniu po tym, jak u jednego z członków personelu wykryto zakażenie koronawirusem. Odwołano także wszystkie planowe zabiegi. Choć oddział miał wznowić pracę od 17 sierpnia już wiadomo, że to się nie uda. Na wyniki testów nadal czekają pracownicy objęci kwarantanną.

Radio Gdańsk

Koronawirus w szpitalu w Tczewie

Testy laboratoryjne potwierdziły zakażenie u trzech pracowników oddziału rehabilitacyjnego szpitala w Tczewie. Jak przekazuje tczewski sanepid, na kwarantannę trafiło 57 osób. Są wśród nich nie tylko pracownicy, ale także pacjenci i osoby współzamieszkujące.

Osoby, które otrzymały ujemny wynik testów na koronawirusa zostały zwolnione przez sanepid z obowiązkowej kwarantanny. Być może uda się otworzyć oddział w najbliższą środę. Jeśli pojawią się nowe informacje z pewnościa was o tym poinformujemy.

Pixabay

Czekacie na otwarcie oddziału?

To też może cię zainteresować: Pomorze: sanepid informuje o kolejnych zakażeniach koronawirusem. Nie zabrakło smutnych informacji

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Niespodziewane przemówienie ministra edukacji Dariusza Piontkowskiego. Padły ważne dla wszystkich rodziców słowa

O tym się mówi: Kolejny konflikt w brytyjskiej rodzinie królewskiej? Księżna Kate już nie wytrzymuje