Jak podaje portal "Gazeta Krakowska", wiele osób zdecydowało się spędzić wakacje 2020 w kraju. Jednym z chętniej wybieranych kierunków jest morze. Wiele osób jest jeszcze przed letnim wyjazdem. Jeśli szukacie plaż, na których będziecie mogli odpocząć bez zbędnego tłoku, te propozycje są dla was!

Trzęsacz

To nieduża miejscowość znajdująca się w gminie Rewal. O jej niezwykłości przesądza przede wszystkim położenie na klifie, które zapewnia możliwość podziwiania zapierających dech w piersiach.

Jastarnia

YouTube

To właśnie tutaj znajduje się jedna z najszerszych (ok 40 m), a zarazem najczystszych plaż w naszym kraju. Na plażę prowadzi droga przez sosnowy las. To idealne miejsce dla rodzin z dziećmi.

Ustka

YouTube

Jest miastem portowym. Niewątpliwą zaletą ustki jest szeroka plaża z drobnym piaskiem. Została powiększona dzięki budowie sztucznej rafy, która powstała z myślą o zabezpieczeniu brzegu przed działaniem fal.

Dębki

YouTube

Znajdziemy tu długą, kilkumetrową plażę, drugą pod względem szerokości na polskim wybrzeżu. Charakteryzuje się łagodnymi zejściami do wody oraz wydmami.

Jantar

YouTube

Słynie z czystych, szerokich i bezpiecznych plaż. Znajdziemy tu dobrze rozwiniętą bazę noclegową i gastronomiczną.

Stegna

YouTube

Także w Stegnie znajdziemy wspaniałe plaże, na których z pewnością będziemy mogli się cieszyś stosunkowo dużą swobodą. Jest tu przystań rybacka i kąpielisko.

A wy, macie swoją ulubioną plażę nad polskim morzem?

To też może cię zainteresować: Kraków: nowy wojewoda małopolski zakażony koronawirusem

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: 14 sierpnia 2020 roku. Najnowszy raport spłynął z Ministerstwa Zdrowia. To są bardzo złe wieści dla Polski

O tym się mówi w Polsce: Media obiegła kontrowersyjna wiadomość. Szykuje się wzrost subwencji dla partii politycznych. Czy posłowie dostaną spore podwyżki

O tym się mówi na świecie: Stan zdrowia Benedykta XVI mocno się pogorszył? Niepokojące doniesienia z Watykanu