Wszyscy polscy kibice przeżyli chwile niesamowitej radości, ponieważ Polacy awansowali do Mistrzostw Europy 2020 w piłce nożnej. Klienci Orange mogą być zadowoleni podwójnie. Operator z okazji sukcesu biało-czerwonych przygotował dla wszystkich korzystających z jego usług dodatkową paczkę darmowego internetu.

Kilka dni temu polska reprezentacja pokonała piłkarzy z z Macedonii Północnej i zapewniła sobie awans do Mistrzostw Europy 2020. Piłkarskie święto stało się okazją dla Orange na obdarowanie swoich klientów.

Zobacz także: JUŻ WIEMY, KTO STOI ZA ZWYCIĘSTWEM OPOZYCJI. TO PLAN… DONALDA TUSKA!

Dla osób korzystających z abonamentów lub ofert prepaidowych popularny operator przygotował dodatkową paczkę internetu wynoszącą 10 GB do wykorzystania. Klienci mogą być bardzo zadowoleni, ponieważ oferta jest naprawdę całkowicie darmowa. Jedynie można ponieść koszt SMS-a, który trzeba wysłać, aby aktywować promocję.

Aby wykorzystać prezent od Orange trzeba wysłać SMS-a o treści AWANS po numer 233. Aktywacja powinna nastąpić natychmiast. Z pakietu internetowego można korzystać przez 3 dni od momentu jego aktywacji. Trzeba się jednak spieszyć, ponieważ promocja jest ograniczona czasowo.

Zobacz także: GESSLER WYZNAŁA KOGO UWAŻA ZA NAJSEKSOWNIEJSZEGO W POLSKIEJ TV! TEGO NIKT BY NIE ZGADŁ!

Nie tylko Orange jest tak hojne dla swoich klientów. Plus pod koniec września również rozdawał paczki internetu po 6 GB z okazji sukcesów polskich siatkarzy.

Źródło: „gsmmaniak.pl”