Jedni nie mogą pogodzić się ze zmianami i manifestują niezadowolenie w mediach społecznościowych, inni natomiast z pewnością podążą za swoimi ulubieńcami z "Pytania na śniadanie", gdziekolwiek ich los zaprowadzi.

Co dalej z "Kurzopkami"

Pozbycie się z "Pytania na śniadanie" Kasi Cichopek i Macieja Kurzajewskiego było dość zaskakującym posunięciem ze względu na dość mocną ich pozycję na rynku telewizyjnym i sporą oglądalność, jaką generowali.

Zawiłości ich wspólnego życia romantycznego i wszystko, co wiązało się z ich relacją, bardzo przyciągało ciekawskich widzów i powodowało powstawanie mnóstwa artykułów na ich temat.

Dlatego też sympatycy "Kurzopków" mogą spać spokojnie, gdyż według doniesień medialnych otrzymali oni bardzo ciekawą propozycję od telewizji Polsat. Super Express donosi, że Edwardowi Miszczakowi już od dawna marzyło się zaprojektowanie dla telewizji Polsat własnego programu śniadaniowego, a efekty pracy nad ramówką niedawno zostały przedstawione.

Okazuje się, że program śniadaniowy Polsatu będzie miał tytuł "Halo tu Polsat", a prowadzącymi poza Krzysztofem Ibiszem czy Pauliną Sykut, będą właśnie Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski.

Miejmy nadzieję, że niezadowoleni ze zmian w Telewizji Polskiej widzowie szybko odnajdą coś dla siebie z halo tu Polsat.

Należy bowiem zaznaczyć, że aktorka otrzymała również lukratywną propozycję prowadzenia randkowego reality show pod tytułem "moja mama i mój tata".

Zerknij: Umieść ją w kuchni, gdy muszki owocówki zepsują ci humor. Szybko się ich pozbędziesz

Nie przegap: Z życia wzięte. "Nie powinnaś się interesować, na co idą zarobki mojego syna. Nic tu nie należy do Ciebie": Powiedziała do mnie teściowa