Ela i Andrzej zrelacjonowali wydarzenia, jakie miały miejsce na planie 6 edycji programu. Ich słowa budzą wątpliwości, czy cokolwiek było tam prawdą...

Patrząc wstecz, na poprzednie edycje programu "Sanatorium miłości", fani serii z sentymentem wracają pamięcią do zaskakujących zwrotów akcji, które działy się naturalnie i spontanicznie. Czy uczestnicy 6 sezonu odegrali jedynie jakieś role?

Andrzej z "Sanatorium" zdradza tajemnice Tadeusza i Janiny

Widzowie już dawno zauważyli, że akcja w odcinkach jest nieco wyreżyserowana, któż mógłby przypuszczać, że scenariusz będzie taki dogłębny... Elżbieta uchyliła sporego rąbka tajemnicy. Przyznała, że szósty sezon programu był przesycony negatywną aurą, którą podsycała dodatkowo ekipa.

Jak się okazuje, wedle słów Eli, to reżyserka decydowała o tym, kto ma być dla kogo miły, a komu należy wbić przysłowiową szpilę. Andrzej dolał oliwy do ognia, ujawniając ponurą prawdę na temat autentyczności reakcji, uczuć i emocji w programie.

Jak stwierdził, nic, co widzowie zobaczyli w telewizorze, nie było prawdziwymi emocjami i uczuciami. Zaznaczył, że z pewnością nie było prawdziwe to, co miało połączyć Janinę i Tadeusza.

Dowodem na sztuczność ich związku może być fakt, że choć byli jedyną parą, jaka zakończyła udział w programie, po emisji szybko poszli każde w swoją stronę. Andrzej zaznaczył, że rozczarował się podejściem Janiny do spraw materialnych, zniechęciła go do siebie osobliwymi pytaniami...

- Nabrałem wątpliwości, gdy zaczęła pytać o wysokość mojej emerytury, mój dom i jego wartość. Podczas krótkich wywiadów powiedziałem wprost, że mam wahania względem niej, bo nie wiem, czy jest zainteresowana moją osobą, czy może moją emeryturą. Janinka okazała się materialistką — wyjaśnia Andrzej.

Jak możemy zobaczyć, po emisji programu wiele intryg ujrzało światło dzienne, oberwało się nawet Marii z Konstancina, której zachowanie wielu uczestnikom nie odpowiadało. Andrzej stwierdził, że wywyższała się i krytykowała wszystkich za wygląd, co zdecydowanie negatywnie wpłynęło na ogólny wizerunek seniorki...

Zerknij: Przejmujące słowa Agnieszki Chylińskiej w prywatnym liście trafiły do sieci. Tego wieczoru wielu zamurowało

Nie przegap: Potwierdzono kolejne zmiany po zwolnieniu wszystkich prezenterów. Co nowego w "Pytaniu Na Śniadanie"