Roksana Węgiel, znana z historycznego triumfu na Eurowizji Junior, kontynuuje swoją karierę z jeszcze większym impetem. Jej popularność w Polsce rośnie, a ostatnio udowodniła swoje umiejętności na parkiecie "Tańca z Gwiazdami". Sekret jej sukcesu? Według wybranka Roxie, Kevin Mgleja, kluczowe są ciężka praca i niezwykła samodyscyplina.


Nie od dziś wiadomo, że Roksana Węgiel to nie tylko utalentowana wokalistka, ale również osoba o niezwykłym zaangażowaniu w swoje działania. Jej obecność w bieżącej edycji "Tańca z Gwiazdami" potwierdza, że talent w połączeniu z ciężką pracą przynosi spektakularne efekty, informuje Pomponik.


Kevin Mglej, który jest blisko związany z Roksana jako jej wybranek, podzielił się w rozmowie z Plejadą spostrzeżeniami na temat pracy Roxie nad swoim tanecznym repertuarem. "Mnie już dawno zaskoczyła jej pracowitość" - przyznał Mglej. "To, co państwo widzicie na ekranach telewizorów, to jest taniec, który jest okupiony dziesięcioma, ośmioma godzinami treningów dziennie."


Ambitna wokalistka poświęca wiele czasu na doskonalenie swoich umiejętności tanecznych, nie tylko podczas treningów, ale także przed snem, oglądając choreografie, aby je utrwalić. "Ona jest cały czas w treningu, jeździ po fizjoterapeutach i tak naprawdę cały czas powtarza" - dodał Mglej.


Praca Roxie to jednak nie tylko taniec. Mglej podkreślił, że artystka angażuje się w stu procentach we wszystkie swoje przedsięwzięcia, niezależnie od tego, czy chodzi o taniec czy śpiew. "Dla mnie to jest wielkie chapeau bas. Ona jest wręcz autorytetem pracowitości" - podsumował Mglej.


To też może cię zainteresować: Anita Sokołowska rozżalona po ostatnim odcinku „TzG”. Aktorce nie podobają się oceny jurorów. Po występie zabrała głos. Padły mocne słowa


Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: "Taniec z gwiazdami": Awantura w sieci po werdykcie. Padły mocne słowa