Była jeszcze dzieckiem, więc nie mógł przejść obok niej obojętnie. - Dlaczego ją wyrzucasz?
- Odstrasza klientów swoim wyglądem! Mam takie instrukcje — odparł ochroniarz na pytanie Wiktora.

Wziął dziewczynkę na bok, miała nie więcej niż dwanaście lat. - Dlaczego żebrzesz? Jesteś głodna? - Było oczywiste, że dziewczynka jest niedożywiona, ale ona tylko odpowiedziała:

- Potrzebuję pieniędzy na lekarstwa dla mojej mamy, jest bardzo chora. - Gdzie jest twój tata?
- Opuścił nas, gdy byłam mała... - Dziewczyna wydawała mu się znajoma, kogoś mu przypominała.

Zapytał ją, czego potrzebuje, poszedł i kupił wszystko, czego potrzebowała. Następnie wziął dwie duże torby z jedzeniem. Dziewczyna zaprowadziła go do starego budynku. Mieszkanie, w którym mieszkała z matką, od dawna nie było remontowane. Warunki były straszne.

- Mamusiu, pomógł nam miły wujek! - wykrzyknęła radośnie dziewczynka i poszła do sypialni. Poszedł za nią i zamarł, gdy zobaczył kobietę na łóżku.

Poznał Ewę na studiach. Była jego pierwszą i jedyną miłością, ale zostali głupio rozdzieleni. Oczy Ewy rozszerzyły się, gdy zobaczyła Wiktora.

Wyglądała na bardzo wychudzoną i wyczerpaną. Natychmiast zadzwonił do szpitala. Wiktor zorganizował jej leczenie. Trzy miesiące później pobrali się. Ludzie, którzy są sobie przeznaczeni, i tak kończą razem.

Zerknij tutaj: Andrzej Duda złapany przez internautów na szaleństwie na stoku. W komentarzach nie zostawiono na nim suchej nitki. Czy to beztroska z jego strony

O tym się mówi: Wpadka na żywo. Dziennikarka TVN24 traci panowanie nad sobą po kuriozalnej relacji reportera