Jedna z czytelniczek portalu „Przytulność” postanowiła podzielić się swoją historią. Autorka listu nie ukrywa, że zachowanie jej córki mocno ją zawstydziło. Nie spodziewała się, że jej córka może okazać się tak nieczuła względem osoby, która tyle dla niej zrobiła.

Moja córka zawsze była ulubienicą babci

Autorka listu przyznaje, że jej córka zawsze była ulubienicą babci. Seniorka od małego bardzo ją rozpieszczała, obdarowywała prezentami i chodziła na wszystkie występy wnuczki. „Chociaż nie przepadam za moją teściową, to nie mogę nie przyznać, że z niej wyszła wspaniała babcia” – napisała w swoim liście.

Córka kobiety doskonale wiedziała, że babcia zawsze stanie po jej stronie i będzie o nią walczyła, jak lwica, z czego zdarzało jej się korzystać, kiedy wiedziała, że może nie wykpić się od kary. Przez wiele lat babcię i wnuczkę łączyła silna więź. Niestety, kiedy dziewczyna stała się nastolatką zaczęła wykorzystywać miłość babci do osiągania własnych celów, bez oglądania się na uczucia seniorki.

Kiedy córka autorki listu skończyła szkołę średnią, jej babcia postanowiła sprawić jej nie lada prezent. Kupiła jej mieszkanie. Nikt nie spodziewał się, że dziewczyna na 18. urodziny dostanie własne lokum.

Kobieta/YouTube @Czas na historię
Kobieta/YouTube @Czas na historię
Kobieta/YouTube @Czas na historię

Potrzebny był remont

Oczywiście mieszkanie było z rynku wtórnego i wymagało remontu. Rodzice pomogli córce w remoncie nieruchomości, choć oczywiście ich wkład był nieporównywalnie mniejszy ze środkami wydanymi przez babcię. Tym bardziej że seniorka co rusz obdarowywała wnuczkę jakimś mniejszym lub większym drobiazgiem do domu.

Córka autorki listu przygotowuje się do ślubu z narzeczonym. Rodzice zaangażowali się w organizację uroczystości. Autorka listu dostała zadanie wypisania zaproszeń. Mocno się zdziwiła, kiedy na liście gości nie znalazła nazwiska teściowej. Pewna, że to błąd, powiedziała o tym córce. Ta zaprzeczyła i stwierdziła, że nie zaprosiła babci z rozmysłem, bo „będzie płakać i smarkać”.

Autorka listu postanowiła postawić córce ultimatum. Przypomniała jej, jak wiele zawdzięcza babci i powiedziała, że jeśli jej nie zaprosi na ślub, to ani ona, ani ojciec nie pojawią się na ślubie. Córka odpowiedziała tylko, że nikt nie będzie jej mówił, kto ma być na jej weselu.

Kobieta/YouTube @Ploteczki
Kobieta/YouTube @Ploteczki
Kobieta/YouTube @Ploteczki

Co o tym sądzicie?

To też może cię zainteresować: Szymon Hołownia zdecydował się na dość niecodzienny krok. Internauci nie kryli entuzjazmu. Wszystko jest na zdjęciach

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Smutne informacje obiegły media. Odszedł aktor z kultowej produkcji „Vabank”. Żegnają go bliscy, przyjaciele i fani jego talentu

O tym się mówi: Znane są wyniki sekcji Gabriela Seweryna. Czy udało się ustalić przyczyny nagłego odejścia bohatera "Królowych życia