Szymon Hołownia od lat obecny jest w przestrzeni publicznej. Przez długi czas związany był z mediami, choć w 2020 zdecydował się zamienić studio telewizyjne na scenę polityczną. Po objęciu stanowiska Marszałka Sejmu Hołownia nie narzeka na brak zajęć. Jak wskazuje portal „Plotek”, nie zapomina przy tym, że na polityce świat się nie kończy i jest także ojcem. Ostatnio Hołownia postanowił połączyć obie swoje role i zabrał córkę do pracy.

Szymon Hołownia ma sporo pracy

Szymon Hołownia swoją obecność w Sejmie zaczął z przysłowiowym przytupem. Jako sejmowy debiutant zasiadł w fotelu marszałka i odnalazł się w tej roli znakomicie, o czym wymownie świadczy liczba osób śledzących obrady Sejmu, a także profile samego Hołowni w mediach społecznościowych.

Na tych ostatnich Hołownia nie tylko dzieli się swoją aktywnością parlamentarną i pozaparlamentarną, ale od czasu do czasu zamieszcza bardziej rodzinne kadry. Nie można zapominać, że Hołownia jest nie tylko politykiem, ale także dumnym tatą dwóch córek.

Szymon Hołownia/YT @Szymon Hołownia
Szymon Hołownia/YT @Szymon Hołownia
Szymon Hołownia/YT @Szymon Hołownia

Ostatnio Hołownia zdecydował się połączyć obie role. Internauci nie kryli zachwytu!

Marszałek i tata

W sobotę 2 grudnia na profilu Szymona Hołowni pojawiła się fotografia, która z miejsca podbiła serca obserwatorów polityka. Na wspominanym zdjęciu widać, jak pociecha marszałka fika koziołki na sejmowym dywanie i świetnie się przy tym bawi.

„Z cyklu: 'Z wizytą u taty w pracy'. Zdjęcie pt.: 'WTEM'” – podpisał zdjęcie swojej córki wyraźnie rozbawiony polityk.

Pod postem pojawiło się sporo komentarzy, w których nie zabrakło wyrazów zachwytu nad tymi akrobatycznymi wyczynami córki Szymona Hołowni, jak i zmianami, jakie zaszył w Sejmie. „Sejm to w końcu zaczyna być coś, na co chce się patrzeć, wysoka kultura obrad i trochę normalności oraz zwykłego życia" – to tylko jeden z wielu pozytywnych komentarzy, jakie tu znajdziemy.

A wam, jak podoba się to zdjęcie?

To też może cię zainteresować: Marcin Hakiel miał zostać nową gwiazdą TVP. Wiadomo, jak tancerz zareagował na propozycję współpracy. Decyzja nie mogła być inna

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Smutne informacje obiegły media. Odszedł aktor z kultowej produkcji „Vabank”. Żegnają go bliscy, przyjaciele i fani jego talentu

O tym się mówi: Znane są wyniki sekcji Gabriela Seweryna. Czy udało się ustalić przyczyny nagłego odejścia bohatera "Królowych życia"