Od rozstania z Katarzyną Cichopek nazwisko Marcina Hakiela regularnie gości na pierwszych stronach prasy plotkarskiej i serwisów internetowych. Ma to zarówno związek z jego byłą żoną, jak i nowymi związkami. Jak podaje portal „Super Express”, ostatnio zrobiło się o nim głośno za sprawą propozycji, jaką tancerzowi miała złożyć stacja TVP. Odpowiedź ze strony tancerza nie mogła być inna!

To miała być miłość na zawsze

Katarzynę Cichopek i Marcina Hakiela połączył program „Taniec z gwiazdami”. Pomiędzy tancerzem a jego podopieczną szybko zrodziło się uczucie, które doprowadziło ich przed ołtarz. Para doczekała się dwójki dzieci i do marca ubiegłego roku uchodziła za idealną, zresztą oni sami skrzętnie o to dbali.

Niestety w marcu 2022 roku para wydała oświadczenie, w którym poinformowała, że po 17 wspólnie spędzonych latach, rozstaje się. Od razu ruszyła lawina spekulacji na temat tego, kto za to odpowiada. Aktorka konsekwentnie unikała komentowania sprawy, jednak tancerz zdecydował się zabrać publicznie głos w sprawie. Otwarcie przyznał, że został zdradzony przez żonę.

Marcin Hakiel, Katarzyna Cichopek/YouTube @Jastrząb Post
Marcin Hakiel, Katarzyna Cichopek/YouTube @Jastrząb Post
Marcin Hakiel, Katarzyna Cichopek/YouTube @Jastrząb Post

Oboje jasno dają do zrozumienia, że nie rozstali się w przyjaznych stosunkach i unikają ze sobą kontaktu. Jeśli muszą omówić jakieś kwestie, robią to przez swoich pełnomocników lub adwokatów.

Marcin Hakiel dostał propozycję współpracy z TVP

Ze względu na nie najlepsze relacje z byłą żoną Marcin Hakiel zdecydował się odrzucić propozycję złożoną mu przez Telewizję Polską. Z doniesień tygodnika „Rewia” wynika, że tancerz nie zdecydował się na zostanie twarzą jednego z programów w TVP, bo nie chciał musieć spotykać Cichopek i Kurzajewskiego.

„Marcinowi już proponowano, m.in. rolę choreografa w programie rozrywkowym. Jednak zdecydowanie odmówił. Nie chciałby się znaleźć na przykład w sytuacji, gdy musiałby przyjść do "Pytania na śniadanie" w ramach promocji swojego programu i odpowiadać na pytania byłej żony i jej partnera” – zdradziło źródło tygodnika.

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel/YouTube @Jastrząb Post
Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel/YouTube @Jastrząb Post
Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel/YouTube @Jastrząb Post

Myślicie, że to dobra decyzja?

To też może cię zainteresować: Marcin Prokop zabrał głos w sprawie Szymona Hołowni. "Byłeś drewnem, no, byłeś Pinokiem"

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Smutne informacje obiegły media. Odszedł aktor z kultowej produkcji „Vabank”. Żegnają go bliscy, przyjaciele i fani jego talentu

O tym się mówi: Znane są wyniki sekcji Gabriela Seweryna. Czy udało się ustalić przyczyny nagłego odejścia bohatera "Królowych życia"