O Justynie Żyle zrobiło się głośno przy okazji jej rozwodu z Piotrem Żyłą. Para nie stroniła od publicznego prania brudów. Na fali popularności zaproponowano byłej żonie skoczka udział w „Tańcu z gwiazdami”. Ostatnio jest o niej znacznie ciszej, a portal „Pomponik” wskazuje, że celebrytka postanowiła pójść do normalnej pracy i usunąć się w cień.

Medialne pranie brudów

Zapewne wielu z was pamięta, że rozstanie Piotra i Justyny Żyłów było szeroko komentowane w mediach, czemu sprzyjało wzajemne przerzucanie się winą byłych małżonków. Nie stronili od publicznego prania brudów, przez co regularnie gościli na pierwszych stronach prasy plotkarskiej i serwisów internetowych.

To sprawiło, że była żona skoczka stała się rozpoznawalna, z czego postanowiła skrupulatnie skorzystać. Jak wspominaliśmy, wzięła udział w programie „Taniec z gwiazdami”, którego jednak nie udało jej się wygrać.

Próbowała także swoich sił jako blogerka kulinarna, choć i tym razem nie osiągnęła spektakularnego sukcesu.

Justyna Żyła/Youtube @Super Express
Justyna Żyła/Youtube @Super Express
Justyna Żyła/Youtube @Super Express

Zniknęła z mediów społecznościowych

Justyna Żyła aktywnie działała także w mediach społecznościowych, gdzie udało jej się zgromadzić blisko 100 tysięcy obserwatorów. Od czasu do czasu publikowała w sieci posty reklamowe, ale w ostatnim czasie drastycznie ograniczyła swoją obecność w social mediach.

Ograniczyła również publikowanie zdjęć dotyczących jej życia prywatnego. Jeśli już coś publikuje, są to przede wszystkim przepisy. Być może mniejsza aktywność byłej żony Piotra Żyły jest pokłosiem tego, że celebrytka poszła do normalnej pracy. „Pomponik” wskazuje, że znalazła zatrudnienie w cukierni.

Justyna Żyła dała do zrozumienia, że jest też w szczęśliwym związku, choć zdecydowała się nie publikować wizerunku swojego partnera i zachowywać ich życie prywatne w tajemnicy.

Co o tym sądzicie?

To też może cię zainteresować: Katarzyna Cichopek zdecydowała się na radykalne kroki wobec swojego byłego męża. Potwierdziły się krążące od dłuższego czasu plotki

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Z życia wzięte. Córka i zięć zaprosili mnie do siebie, żebym zajęła się ich dzieckiem. Dziś dają mi do zrozumienia, że zrobiłam swoje i mogę odejść

O tym się mówi: Smutne informacje obiegły media. Odszedł aktor z kultowej produkcji „Vabank”. Żegnają go bliscy, przyjaciele i fani jego talentu