Ojciec Tadeusz Rydzyk jest jednym z najbardziej przedsiębiorczych kapłanów w naszym kraju. Udało mu się stworzyć nie tylko rozgłośnię radiową i telewizję, ale także wyższą szkołę i fundację, która prowadzi księgarnię. Jak podaje portal "Goniec", w internetowej księgarni toruńskiego redemptorysty pojawiła się właśnie nowa książka. Jest to publikacja nie byle jaka, bo jest to wywiad-rzeka z samym Rydzykiem! Ile kosztuje publikacja?

Przedsiębiorczy duchowny z Torunia

Ojciec Tadeusz Rydzyk słynie w kraju ze swojej smykałki do interesów. Z powodzeniem uruchomił rozgłośnię radiową. Otworzył też stację telewizyjną i wywalczył dla niej miejsce na multipleksie. W ostatnich latach toruńskiego redemptorystę hojnie wspierali przedstawiciele obozu Zjednoczonej Prawicy, przyznając dotacje na różne inicjatywy.

Ostatnio uczelnia powołana przez ojca Rydzyka doczekała się uruchomienia kierunku medycznego, co przyspieszyły słowa duchownego o zawodzie, jaki sprawił mu minister edukacji i nauki.

Ważne miejsce wśród wszystkich przedsięwzięć ojca Rydzyka zajmuje fundacja Lex Veritatis i prowadzony przez nią sklep internetowy. Można tu kupić m.in. figurki, obrazy różańce, a także książki. To właśnie w tej ostatniej kategorii pojawiła się nowość i gratka dla wszystkich sympatyków ojca Rydzyka.

Ojciec Rydzyk/YouTube @Jasna Strona
Ojciec Rydzyk/YouTube @Jasna Strona
Ojciec Rydzyk/YouTube @Jasna Strona

Tę książkę zapowiadano od dawna

Wywiad-rzeka z ojcem Tadeuszem Rydzykiem zapowiadany był jako "wyjątkowy, niezwykle szczery i odważny". W publikacji duchowny miał opowiedzieć o początkach założonej przez niego rozgłośni, ale także ujawniać nieznane do tej pory szczegóły z życia zakonnika, także te związane ze spotkaniami z kolejnymi papieżami, czy politykami.

Autorzy książki Małgorzata Rutkowska i Dariusz Pogorzelski przekonują, że książka opowiada o tym, jak "mały kamyk pociągnął za sobą lawinę". Za książkę trzeba zapłacić 42 złote plus koszty wysyłki.

Ojciec Tadeusz Rydzyk/ YouTube @ Plotki Rozrywka
Ojciec Tadeusz Rydzyk/ YouTube @ Plotki Rozrywka
jciec Tadeusz Rydzyk/ YouTube @ Plotki Rozrywka

Co o tym sądzicie?

To też może cię zainteresować: Serce Ady się zatrzymało. Kiedy lekarze walczyli o jej życie, ona przeszła na drugą stronę. Czego kobieta tam doświadczyła

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Robert Janowski odniósł się do plotek dotyczących swojego małżeństwa. "Nie nadajemy się do kłamstwa"

O tym się mówi: Janusz Korwin-Mikke zaskoczył swoich sympatyków. Znany polityk w trybie pilnym trafił do szpitala. Prezes Nowej Nadziei poinformował o swoich stanie