Jak przypomina portal "Super Express", choć Nostradamus żył kilka wieków temu, wciąż nie brakuje osób, które przekonują, że na naszych oczach spełniają się kolejne przepowiednie jasnowidza. Interpretatorzy tekstów profety wskazują, że przewidział on między innymi śmierć królowej Elżbiety II, która odeszła we wrześniu ubiegłego roku. Niestety zapowiedzi na najbliższy czas nie napawają optymizmem. Nastąpić ma wielki głód, a ziemię okryć mają ciemności.

Przepowiednie Nostradamusa od lat rozpalają wyobraźnię ludzi na całym świecie

Od wieków ludzie próbują zajrzeć w przyszłość. Nie brakuje osób, które utrzymują, że są w stanie przewidzieć to, co dopiero nadejdzie. Na przestrzeni dziejów pojawiło się wiele przepowiedni, które charakteryzują się wieloznacznością i dużym stopniem uogólnienia, co pozwala na bardzo swobodne dopasowywanie do wydarzeń, niestety dopiero po fakcie.

Jednym z najpopularniejszych jasnowidzów wszechczasów jest Nostradamus. Jego zwolennicy przekonują, że przewidział dojście do władzy Hitlera, II Wojnę Światową, ataki na World Trade Center z 11 września 2001 roku, a także śmierć Elżbiety II. Wiele z wizji Nostradamusa wciąż czeka na wypełnienie. Niestety interpretatorzy Nostradamusa nie mają dla nas dobrych wieści.

Nostradamus/YouTube @Jasna Strona
Nostradamus/YouTube @Jasna Strona
Nostradamus/YouTube @Jasna Strona

Niepokojące wizje Nostradamusa

Interpretatorzy zapisków Nostradamusa wskazują, że jesienią i zimą czekać nas mają ciemności, co wiele osób odnosi do możliwości wystąpienia kryzysu energetycznego. Profeta miał również zobaczyć ogromny głód, który popychać będzie ludzi do "zjadania swoich bliźnich".

W perspektywie jest również straszna wojna, która będzie trwała przez 27 lat. Ma zostać w nim użyta wyjątkowo potężna broń. Mówić mają o tym następujące słowa: "Mały Szkocki kraj-zrodzi Wielkiego Uczonego; Wielki Mastin wykorzysta jego nową broń; Będzie zatrzymywał wszystkie armie jak kukły w muzeum".

Przepowiednie Nostradamusa/YouTube @Topowa Dycha
Przepowiednie Nostradamusa/YouTube @Topowa Dycha
Przepowiednie Nostradamusa/YouTube @Topowa Dycha

Co sądzicie o tych interpretacjach zapisków Nostradamusa?

To też może cię zainteresować: Krzysztof Jackowski doświadczył zdumiewających zjawisk w swoim domu. Jasnowidz zdradził, że musiał wyrzucić książkę o Iwonie Wieczorek. Co się stało

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: To nie koniec zmian w TVN. Już niebawem możemy poznać nazwiska nowych prowadzących "Dzień dobry TVN". Czy znajdzie się wśród nich Ola Kwaśniewska

O tym się mówi: Kobieta zostawiła roczne dziecko w domu bez opieki, a sama pojechała na wakacje. Życia dziewczynki nie udało się uratować